Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Skoczki dla dzieci

Skoczek dla dzieci to jedna z ulubionych zabawek dla malucha. Z jednej strony zajmuje go i zapewnia zabawę na długie chwile, z drugiej daje chwilę wytchnienia rodzicom. Skoczki dziecięce mają wiele form. Jedną z bardziej znanych jest gumowe zwierzątko, na którym dziecko siada i przemieszcza trzymając najczęściej za jego uszy. Bardzo popularne są skoczki w formie krówki lub konika, ale dostępnych wzorów i kolorów jest bardzo wiele. Jedną z odmian gumowego skoczka dla dzieci jest piłka z uchwytami. Oprócz tradycyjnych gumowych skoczków dla dziecka w ofercie naszego dostępne są również skoczki dmuchane, które łatwo przechowywać kiedy nie są wykorzystywane do zabawy. W większości zestawów z dmuchanymi skoczkami dla dzieci znajduje się praktyczna pompka.

Dmuchane skoczki dziecięce

Gumowe i dmuchane skoczki przeznaczone są dla dzieci, które potrafią stabilnie siedzieć i dobrze trzymać równowagę. Zabawa na skoczku bardzo dobrze wspomaga ogólny rozwój mięśni i ćwiczy koordynację ruchową oraz równowagę. Pozwala również dzieciom wyszaleć się w kontrolowany sposób. Skoczek dziecięcy jest idealnym prezentem dla malucha. 

Wybór skoczka dla dziecka

Przy wyborze skoczka należy przede wszystkim kierować się wiekiem dziecka oraz jego wagą, których zakres musi być podany na produkcie. Przy zakupie skoczka dla dziecka trzeba zwrócić także uwagę na odpowiednie certyfikaty i atesty, aby zabawka była bezpieczna. Wszystkie oferowane przez nasz sklep internetowy dziecięce skoczki posiadają wymagane atesty i certyfikaty dopuszczające do zabawy. Oferujemy wyłącznie markowe skoczki dla dzieci, pochodzące od znanych producentów. Doskonale bowiem wiemy, iż skoczne zabawki od sprawdzonej firmy gwarantują wysoką jakość wykonania i trwałość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl