Darmowa dostawa od 299 zł

Zwrot do 14 dni

Wysyłka w 24 h

609 806 932

sklep@ola4kids.pl

Wersje językowe
Zwroty, reklamacje, wymiany

      REKLAMACJA TOWARU

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1.Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2. Odesłanie towaru
Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjne jest przesłanie do nas czystego reklamowanego towaru wraz z wypełnionym i podpisanem formularzem reklamacyjnym. Towar zabrudzony nie będzie podlegał reklamacji. Aby zareklamować należy go przesłać listem poleconym lub paczką pocztową ( ze względów podatkowych nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem) na poniższy adres:

Ola4Kids

ul. Z.Godlewskiego 1c/47

65-001 Zielona Góra

 

      ZWROT TOWARU

W ciągu 14 dni mają Państwo prawo do odstąpienia od niniejszej umowy bez podania przyczyny.

1. Klienci którzy zamierzają zwrócić towar muszą poinformować o tym fakcie sklep Ola4Kids w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki oraz odesłać zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu na odstąpienie od umowy sprzedaży wystarczy wysłanie na adres Ola4Kids oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem wskazanego terminu.

2. W przypadku gdy dowodem sprzedaży jest faktura, sklep wysyła klientowi w formie elektronicznej fakturę korygującą którą należy podpisać i odesłać wraz z oświadczeniem o odstąpieniu i zwracanym towarem.

3. Przed odesłaniem przesyłki klient jest zobowiązany poinformować o tym sprzedawcę, następnie zostaje mu podany adres do zwrotu( jeżeli jest inny niż wskazany poniżej).

Aby skorzystać z tego prawa należy wypełnić formularz odstąpienia od umowy i odesłać go wraz z towarem na podany niżej adres:

      4. Zwracany towar klient odsyła na swój koszt w terminie nie dłuższym niż 14 dni od momentu        zgłoszenia odstąpienia od umowy na adres: Godlewskiego 1c/47 65-001 Zielona Góra .  

Klient ponosi koszt przesyłki zwrotnej.

Sklep ola4kids.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Należy pamiętać, że zwracany produkt musi być nowy i nie może nosić śladów użytkowania, zapakowany w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu z kompletną jego zawartością (w tym również metki).

Po otrzymaniu przez sklep ola4kids.pl przesyłki i sprawdzeniu stanu produktu, w ciągu 14 dni roboczych dokonany zostanie zwrot pieniędzy na konto bankowe wskazane przez Klienta.

Zwrot ten dotyczy wyłącznie ceny produktu i nie uwzględnia kosztu transportu.

     5. Klient zobowiązany jest do oceny jakości mebla przed montażem. Sklep nie przewiduje możliwości zwrotu mebla skręconego.

       6. Asortyment taki jak łóżeczka czy biurka nie podlega zwrotowi, ponieważ są to produkty na zmówienie.

 

POBIERZ I WYDRUKUJ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

maksymalnie w ciągu 14 dni dokonujemy zwrotu pieniędzy na wskazany przez Państwa numer konta bankowego.

      Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości.

      Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.

   Przy zakupach dokonanych z podaniem NIP firmy lub działalności gospodarczej wykonywanej              osobiście (numeru identyfikacji podatkowej) prawo do zwrotu nie obowiązuje. Przysługuje ono jedynie  konsumentom.

 

WYMIANA TOWARU

W przypadku chęci wymiany produktu na inny rozmiar lub kolor prosimy pobrać poniższy formularz wymiany.

Następnie wypełniony formularz należy wysłać wraz z produktem na poniższy adres. (koszt przesyłki pokrywa kupujący - nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem).

Produkt można wymienić na inny rozmiar lub kolor jeśli w danym momencie będzie dostępny.

Wymiany można dokonać do 14 dni od dnia otrzymania zakupionego produktu. W formularzu wymiany prosimy wypełnić jaki produkt Państwo odsyłają czyli jaki chcą Państwo wymienić, a następnie prosimy wypełnić pole na jaki produkt ma zostać dokonana wymiana.

Produkt do wymiany prosimy odesłać na poniższy adres. Prosimy starannie zapakować produkt wraz ze wszystkimi elementami do produktu czyli opakowanie, folia i metki. Koszt odesłania produktu do wymiany pokrywa kupujący dowolną formę przesyłki (nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem).

Dodatkowo należy wpłacić 15 zł na nasze konto bankowe na poczet wymiany, czyli odesłania do Państwa nowego produkt, na który miał być wymieniony.

            OLA4KIDS

        ul.Z.Godlewskiego 1c/47

        65-001 Zielona Góra

        POBIERZ I WYDRUKUJ FORMULARZ WYMIANY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl