Darmowa dostawa od 299 zł*Nie dotyczy mebli i materaców

Zwrot do 14 dni

sklep@ola4kids.pl

Waluty

Rowerek biegowy 3w1 Wishbone Space

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 859,00 zł 859.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

Odkrywanie kosmosu przez człowieka inspiruje ludzką wyobraźnię od wielu, wielu lat. W 1961 roku, kiedy pierwszy człowiek poleciał w kosmos, niemożliwe stało się możliwe, dzięki wierze, optymizmowi i współpracy. Ale dzisiaj nasza planeta napotyka na wiele wyzwań.

Zmiany klimatyczne, wzrost liczby ludności, dysproporcje pomiędzy ludźmi biednymi i bogatymi, zagrożenia dla bezpieczeństwa międzynarodowego. Ale w Wishbone Design Studio wierzymy, że dzięki kreatywności może rozwiązać każdy problem.

Nasz nowy rowerek „Space” ma inspirować zarówno najmłodszych, ale również i dorosłych do wiary we własne marzenia. Wiary w siłę innowacji. Wyobrażenia sobie wspaniałej przyszłości.

Po pierwsze, wyobraź to sobie, następnie zbuduj to, krok po kroku. "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona" - Albert Einstein, 1921 r. Cofnijmy się na chwilę o kilka lat.

W 2014 roku wprowadziliśmy rowerek Wishbone edycję recyclingową – czyli rowerek, który został stworzony z kawałków dywanów. Tak, dokładnie tak – dywanów. Ludziom bardzo spodobał się ten pomysł i nazywali rowerek „dywanowym rowerkiem”. Otrzymaliśmy międzynarodową nagrodę design’u i eco w Nowej Zelandii, w Stanach Zjednoczonych oraz w Niemczech.

Nasz rowerek RE (Recycling Edition) został zaprezentowany w The Guardian jako żywy przykład gospodarki okrężnej. Jak pokazała globalna premiera tego rowerka, projektanci większych marek byli bardzo zainteresowani tym rozwiązaniem i pytali Richa, czyli projektanta rowerka Wishbone, jak tego dokonał. I o to właśnie chodzi. Technologia doprowadziła nas do momentu w historii, że możemy stworzyć właściwie prawie wszystko, co sobie wyobrazimy. Któregoś wieczora w piątek, piliśmy piwo i zastanawialiśmy się jak zrobić jeszcze lepszy rowerek Wishbone.

Powinien być mocniejszy, łatwiejszy do złożenia, wyglądać lepiej i być zrobiony z odpadów! I to wszystko. To cała nasza sztuczka. Włącz wyobraźnię, nakieruj ją na problem. Wyobraziliśmy sobie lepszy rowererk i zbudowaliśmy go. Nieźle, co? ;) Z rowerem kosmicznym (Space), chcemy przypomnieć wszystkim o ludzkich osiągnięciach. Kiedy rasa ludzka inspiruje się czymś i łączy ze sobą siły, nic nas nie może powstrzymać. Czeka nas świetlana przyszłość!

Rowerek biegowy Wishbone Bike, to niezwykle ciekawa konstrukcja 3w1.

Posiada trzy warianty użytkowania:

Trójkołowy niski - dla dzieci od 1 roku życia (siodełko na wysokości od 29 cm do 36 cm)

Dwukołowy niski - od ok. 2 roku życia - dziecko będzie mogło zacząć naukę utrzymywania równowagi (siodełko na wysokości od 29 cm do 36 cm)

Dwukołowy wysoki - od ok. 4 roku życia (siodełko na wysokości od 38 cm do 45 cm)

Szczegóły:

Rower ma pompowane 12" koła

Każdy rowerek Wishbone jest wykonany z suszonego drewna rosnącego na plantacjach ekologicznych i klejony oraz wykończony materiałami ekologicznymi

Polecany dla dzieci w wieku 1-5 lat

Wykonany zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa: EN71:2000, 2005+2006, US ASTM F963:2007, AS/NZS ISO 8124:2002+2003

Wysokość siodełka: 27,90 – 45,70 cm

Waga rowerka: 3,8 kg,

waga rowerka trójkołowego: 5,4 kg

Waga w opakowaniu: 7 kg Skręt kierownicy ograniczony do 30 stopni

Wymiary (dł. x szer. x wys.) 103 x 45 x 40 cm

Gwarancja 12 miesięcy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl