Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wózki dla dzieci 3w1

Zakup odpowiedniego wózka dla dziecka to często niełatwa decyzja. Rodzice zastanawiają się czy dobrym rozwiązaniem będzie popularna spacerówka, czy też wózek głęboki. Nie bez znaczenia będzie również wielkość, konstrukcja i waga pojazdu dla dziecka, które będą wpływać łatwość jego przewożenia, przenoszenia i przechowywania.

Podążając za potrzebami dzieci i odpowiadając na oczekiwania rodziców producenci wprowadzili na rynek wielofunkcyjne wózki dla dzieci 3w1. Oznaczenie to informuje nas o tym, że tego typu środek transportu dla najmłodszych składa się z 3 głównych elementów:

  • Gondoli
  • Siedziska spacerowego
  • Fotelika samochodowego

Wielofunkcyjne 3-elementowe pojazdy dla dzieci to zatem nic innego jak połączenie tradycyjnego wózka ze spacerówką dodatkowo, uzupełnione o fotelik samochodowy.

Zalety wielofunkcyjnych wózków dla dzieci 3w1

Poniżej przedstawiamy najważniejsze, naszym zdaniem, zalety wózków dla dzieci 3w1.

Funkcjonalność dziecięcego wózka 3w1

Trzy różne funkcje w ramach jednej konstrukcji to główna zaleta dziecięcego wózka 3w1. W zależności od wieku dziecka, pory roku i pogody oraz innych okoliczności wielofunkcyjny wózek 3w1 możemy wykorzystać na 3 różne sposoby.

Waga wózków 3w1

Do produkcji wózków 3w1 wykorzystuje się aluminium. Dzięki takiemu rozwiązaniu stelaż wielofunkcyjnych wózków dla dzieci jest stosunkowo lekki, przez co ich przenoszenie, wnoszenie czy też załadunek do bagażnika samochodu nie sprawiają problemu. Stosunkowo niewielka waga to spora zaleta wózków 3w1.

Zwrotność i komfort jazdy

Wielofunkcyjne wózki dla dzieci 3w1 wyposażone są w małe kółka skrętne, dzięki czemu manewrowanie jest niezwykle łatwe. Konstrukcja kółek oraz sposób ich przymocowania do stelaża zapewniają dziecku komfort podczas jazdy. Większość kółek montowanych w wózkach 3w1 posiada amortyzację przeciwuderzeniową. Wózki 3w1 z całą pewnością można zatem uznać za komfortowe i zwrotne pojazdy dla dzieci.

Dodatkowe akcesoria

Producenci wózków 3w1 dla dzieci nieustannie udoskonalają i doposażają swoje produkty. Wiele marek oferuje w standardowym wyposażeniu dodatkowe, bardzo użyteczne akcesoria takie jak: kosze na zakupy, moskitiery, torby na kierownicę, pokrowce na nóżki dziecka. Wózki 3w1 umożliwiają montaż bardzo wielu dodatków i akcesoriów ułatwiających spacery i podróże z dzieckiem.

Bezpieczeństwo

Duża ilość elementów poprawiających bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy to kolejna zaleta wielofunkcyjnych wózków 3w1. Solidne marki zadbały o to, żeby w każdym sprzedawanym modelu dziecięcego wózka 3w1 nie zabrakło centralnego hamulca ręcznego, 3 lub 5-punktowych pasów bezpieczeństwa dla dziecka, systemu stabilizacji gondoli czy też samonastawnych kół z możliwością blokady toru jazdy. Z uwagi na to wózki 3w1 dla dzieci można uznać za bardzo bezpieczne. 

Wózki 3w1 w Ola4Kids

Właśnie na element związany z bezpieczeństwem dziecka zwróciliśmy szczególną uwagę tworząc ofertę wózków 3w1 w naszym sklepie dla dzieci. Wózki 3w1 w ofercie sklepu Ola4Kids to wyłącznie bezpieczne, markowe modele wielofunkcyjnych wózków dla dzieci.

Rodzicom, polecamy szczególnie wózki 3w1 marki Bertica. Wózki tego producenta to w pełni bezpieczne pojazdy dla dzieci posiadające europejską homologacją ECE R44/04.

Atrakcyjny design i kolorystka, bogate wyposażenie standardowe oraz pozytywne opinie o marce również zadecydowały o tym, że wózki dla dzieci 3w1 firmy Bertica na stałe zagościły w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl