Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Aranżacja oświetlenia w dziecięcym pokoju
Aranżacja oświetlenia w dziecięcym pokoju

Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce w planie domu i mieszkania, wymagające niezwykłej precyzji w planowaniu aranżacji. W pokoju dziecięcym każdy szczegół powinien być doskonale dopasowany, aby tworzyć bezpieczną, przyjazną przestrzeń, w której dziecko chętnie będzie spędzało czas. Oświetlenie jest pod tym względem bardzo ważnym elementem aranżacji dziecięcego pokoju, tworzącym nastrój w pomieszczeniu po zmroku. Wybierz oświetlenie, dzięki któremu w pokoju dziecka zapanuje wyjątkowa atmosfera oraz jasność, odpowiednia dla komfortowego widzenia.

Oświetlenie ścienne w pokoju dziecka

Do oświetlenia sufitowego, które w każdym pomieszczeniu jest niezbędne warto dobrać, odpowiadające stylowi aranżacyjnemu oświetlenie ścienne, wpływające na komfort przebywania w pokoju po zmroku. Dzięki oświetleniu, montowanemu na ścianie, w pokoju dziecięcym można dodatkowo doświetlić powierzchnię, gdy oprócz oświetlenia sufitowego potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Lampy ścienne, lampy wiszące oraz lampy przenośne i kinkiety, znakomicie wpłyną na nastrój w pokoju dziecięcym podczas wieczornego czytania oraz zasypiania. Dziecko poczuje się komfortowo i bezpiecznie, a rozproszone, subtelne światło zapewni wyjątkową atmosferą w dziecięcym pokoju. Stylowe, nowoczesne lampy ścienne do dziecięcych pokoi można dobrać zarówno w nowoczesnej, uniwersalnej stylistyce, jak i w wielu modelach, dopasowanych do tematyki aranżacji pomieszczenia.

 

wisząca lampa ścienna do pokoju dziecięcego

kinkiet jednorożec do pokoju dziecka

Oświetlenie stojące sposobem na stylowy pokój dziecięcy

Lampy stojące, dedykowane do pokoju dziecięcego to wyjątkowo gustowne przedmioty, utrzymane w charakterze artykułów dekoracyjnych, zdobionych motywami dla najmłodszych, a także modne, nowoczesne, znakomicie wyglądające lampy, prezentujące uniwersalne kształty oraz rodzaje materiałów. Wybierz stylowe lampy stojące, które znakomicie zastąpią główne oświetlenie podczas zabawy lub czytania. Stwórz w dziecięcym pokoju przytulna atmosferę, wykreowaną dodatkowym źródłem światła. Gra światła w pomieszczeniu pomaga kreować jego wystrój. Za pomocą oświetlenia stojącego uzyskasz dodatkowe światło w konkretnym miejscu, natomiast od wysokości lampy, kształtu abażuru oraz kolorystyki zależy, jaki efekt oświetleniowy osiągniesz.

 

zestaw lamp stojących do pokoju dziecięcego

Jak zaaranżować oświetlenie w dziecięcym pokoju i jakie lampy wybrać?

Oświetlenie w dziecięcym pokoju to niezwykle ważny element. Światło główne, sufitowe często stanowi zbiór stylowych opraw, identycznych dla całego mieszkania, dlatego kreowanie stylu w pomieszczeniu pozostaw oświetleniu dodatkowemu. Dziecięce lampy przenośne, na baterie, to znakomity sposób na dodatkowe, nieznaczne doświetlenie po zmroku. Lampka przenośna dla dziecka w kształcie ciastka, kotka, pieska, lisa, flaminga lub jelonka to wyjątkowo gustowny dodatek, wzmacniający charakter wystroju. Stylowa lampka w kształcie chmurki, księżyca w pełni lub rakiety to propozycje, dzięki którym dobierzesz dodatkowe oświetlenie przenośne dla dziecka w każdym wieku.

 

drewniana lampa przenośna do pokoju dziecka

Dla starszego dziecka, które zachwyca się nowoczesnymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń bardzo ważne staje się dopasowanie oświetlenia do gustu mieszkańca pokoju oraz stylu pozostałych elementów wyposażenia. Wybierz lampy praktyczne i ładne, które zapewnią właściwe doświetlenie i wpiszą się w styl aranżacji pokoju dziecka. Tekstylne klosze, podstawy – trójnogi to propozycje dla wymagających użytkowników. Jako element dekoracyjny, tworzący wyjątkowy nastrój sprawdzą się modne cotton balls, dopasowane kolorystycznie do aranżacji dziecięcego pokoju.

lampy kule cotton balls dla dzieci

Czy styl, w jakim kupisz lampy do dziecięcego pokoju jest istotny dla pozostałych dekoracji? Jest bardzo ważny. Oświetlenie zajmuje niezwykle ważne miejsce w koncepcji aranżacyjnej, dlatego dopasuj je do potrzeb oraz charakteru wystroju. Niech w przemyślanych miejscach znajdą się dodatkowe lampy, stojące lub wiszące, które pozwolą dziecku na komfort i poczucie bezpieczeństwa, a także wpiszą się w styl pomieszczenia. Spraw dziecku ogromną frajdę, wybierając dodatkowe oświetlenie z przyjaznymi mu motywami. Lampka, którą dziecko będzie mogło przestawić w dowolne miejsce, wykonana z drewna, stanie się ulubionym składnikiem każdej, wspaniałej zabawy i niezastąpionym przyjacielem przy zasypianiu.

[product category_id="135"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl