Darmowa dostawa od 299 zł*Nie dotyczy mebli i materaców

Zwrot do 14 dni

sklep@ola4kids.pl

Dziecięcy stojak edukacyjny

Stojak edukacyjny to idealna zabawka dla dziecka niemalże od urodzenia aż do 6 miesiąca życia. Edukacyjny stojak dla dzieci został zaprojektowany i wykonany z myślą o nauce, ćwiczeniach i koordynacji ruchowej poprzez chwytanie wiszących zabawek, czy też potrząsania nimi przez dziecko. Kolorystyka stojaka edukacyjnego dla niemowląt oraz zawieszek umieszczonych nad dzieckiem dodatkowo stymuluje i pobudza jego percepcję wzrokową. Leżenie i zabawa pod stojakiem edukacyjnym może stać się jedną z najbardziej lubianych form spędzania czasu przez nasze niemowlę, a dla rodziców będzie to miła chwila wytchnienia.

Drewniany stojak edukacyjny dla niemowląt

Stelaż stojaka edukacyjnego dla niemowląt został wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego, natomiast zabawkowe zawieszki dołączone do zestawu zrobione są z drewna klonowego i bukowego, dlatego są niezwykle wytrzymałe oraz bezpieczne dla naszego maluszka. Dzięki rozstawionym szeroko nogom, drewniany stojak edukacyjny, nie ogranicza ruchów dziecka i pozwala mu na swobodne poruszanie się pod nim. Po rozłożeniu drewnianego stojaka jego nogi nachodzą na siebie, co daje gwarancję, że to specjalne połączenie zapobiegnie przypadkowemu złożeniu się konstrukcji w czasie użytkowania. Stonowana kolorystyka oraz różnorodne formy i kształty zawieszek stojaka edukacyjnego pobudzają, a także stymulują percepcję niemowlaka. Dziecko bawiąc się pod drewnianym stojakiem próbuje dosięgnąć, dotknąć i chwycić wiszące, kolorowe zabawki, co zachęca je do poruszania nóżkami i rączkami, a to z kolei rozwija jego motorykę ruchową.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są różnego rodzaju drewniane stojaki edukacyjne, łuki do zabawy, ale także najrozmaitsze zawieszki czy grzechotki. Akcesoria te idealnie pasują do stojaka edukacyjnego, ale także sprawdzą się w wózku czy w foteliku samochodowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl