Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Drewniany stolik dla dzieci łódka
Wysyłka 5 dni
Drewniany stolik dla dzieci łódka
Producent: Juupi
Cena: 640,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany zabawkowy zestaw hamburger, Jabadabado
Wysyłka 48 h
Drewniany zabawkowy zestaw hamburger, Jabadabado
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany zabawkowy zestaw hot dog, Jabadabado
Wysyłka 48 h
Drewniany zabawkowy zestaw hot dog, Jabadabado
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany zestaw dla dzieci krzesełko + stolik
Wysyłka 5 dni
Drewniany zestaw dla dzieci krzesełko + stolik
Producent: Juupi
Cena: 709,00 zł
szt.
zobacz więcej

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko było szczęśliwe, ale też by rozwijało się w prawidłowy sposób. Dlatego też rodzice, kiedy wybierają zabawki dla swoich dzieci, zwracają uwagę nie tylko na ich atrakcyjność czy cenę, ale też na walory edukacyjne. Z pomocą przychodzą zabawki kreatywne dla dzieci, które wspomagają rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia. Pomagają dziecku zrozumieć podstawowe prawa fizyki czy matematyki. Zabawki kreatywne, są najczęściej wybierane przez rodziców – właśnie ze względu na to, że łączą w sobie to, co dla dziecka najważniejsze: naukę poprzez zabawę.

Zabawki kreatywne a rozwój dziecka

Bardzo istotnym jest, żeby dziecko miało styczność z tego typu zabawkami już od najmłodszych lat, a nawet w wieku niemowlęcym. Na każdym etapie rozwoju naszego maleństwa jego otwarty umysł pochłania nieskończoną ilość wiedzy i przyswaja ogromne ilości informacji.

Warto zatem zadbać o to, żeby wiedza, którą zdobywa naszego dziecko każdego dnia, w efekcie poznawania otaczającego je świata, zawierała jak najwięcej cennych i pożytecznych informacji. Informacji, które bez wątpienia zaprocentują w kolejnych latach jego rozwoju. Wiedzą o tym doskonale producenci zabawek dla dzieci. W oparciu o szereg badań i przy współpracy z psychologami tworząc co raz to nowe modele zabawek kreatywnych dla dzieci dostosowanych do poszczególnych grup wiekowych.

W naszym sklepie internetowym posiadamy zabawki kreatywne dla dzieci w każdym wieku. W Ola4Kids oferujemy kreatywne gry i zabawki dla niemowląt, dzieci w przedziale wiekowym od 1 roku do 6 lat oraz tych starszych.  

Wiek dziecka nie jest oczywiście jedynym kryterium, które należy brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniej zabawki kreatywnej. Istotnym elementem decydującym o rodzaju takiej zabawki będzie również płeć naszej pociechy. W naszej bogatej ofercie gier i zabawek kreatywnych mamy produkty idealne zarówno dla chłopców jak i te, które polubią dziewczynki.

Zabawki kreatywne dla dziewczynki

Zabawki kreatywne dla dzieci, tak, jak w przypadku każdego rodzaju zabawek, można podzielić na te, które przeznaczone są dla chłopców jak i na zabawki odpowiednie dla dziewczynek. W tym drugim przypadku, mamy do wyboru naprawdę bardzo dużo ciekawych produktów, które nie tylko sprawią małej dziewczynce (jak również i tej nieco starszej) mnóstwo frajdy, ale też pozwolą na rozwijanie wyobraźni i myślenia kreatywnego. Przykładem zabawki kreatywnej dla dziewczynki może być tutaj chociażby zestaw Bajkowy Las Lisicy Alice. To, zapakowany w elegancką i funkcjonalną torebkę zestaw do zabawy w... No właśnie: herbaciarnię, kawiarnię, cukiernię... Tak naprawdę mała dziewczynka jest w stanie wymyślić cokolwiek, w co będzie bawiła się przy pomocy tego właśnie zestawu. Na tym tez polega myślenie kreatywne – by posiadając konkretne akcesoria, dziecko było w stanie samodzielnie wymyślić, do jakiego rodzaju kreatywnej zabawy je wykorzysta. 

Zabawki kreatywne dla chłopca

Jeśli zaś chodzi o zabawki kreatywne dla chłopca, to wspaniałym rozwiązaniem jest tutaj Warsztat Bricolo Center. To ten rodzaj zabawki kreatywnej dla dzieci, która pozwoli małemu chłopcu wczuć się w rolę prawdziwego mechanika. Mnogość akcesoriów takich jak plastikowe młotki, kombinerki, czy wreszcie autka, które dziecko może „na niby” naprawiać – to wszystko daje dziecku nieograniczone pole możliwości do zabawy. Zabawki kreatywne dla dzieci takie jak Warsztat Bricolo Center pozwalają na rozwijanie nie tylko umiejętność wyobraźni, ale i logicznego myślenia. Mały chłopiec, przy pomocy kart do składania pojazdów, które wchodzą w skład zestawu, jest w stanie samodzielnie taki pojazd skonstruować. Zestaw ten zawiera też pojemniki na śrubki, co jest doskonałym przykładem nauki o zachowaniu porządku w miejscu pracy. Połączenie wszystkich opisanych wyżej elementów składa się na świetną, dostarczającą rozrywki, ale też i posiadającą walory edukacyjne, zabawkę. Z pewnością każdy chłopiec będzie nią zachwycony!

Przed zakupem

Kreatywne zabawki dla dzieci wspomagają wszechstronny rozwój umiejętności każdego malucha. Rozwijają jego wyobraźnię oraz umiejętność logicznego myślenia od najmłodszych lat. Zabawki kreatywne mogą również wspierać rozwój wielu talentów u dziecka. Pomogą na przykład w ujawnieniu i rozwoju umiejętności artystycznych bądź plastycznych. 

Przed zakupem kreatywnej zabawki nie należy sugerować się aktualnym poziomem wiedzy czy zainteresowaniami naszego dziecka. To właśnie, specjalnie opracowane produkty dla dzieci, w formie gier i zabawek kreatywnych mają za zadanie pomóc ujawnić, nieznane jeszcze rodzicom, talenty i sfery zainteresowań dziecka. Zadaniem tego typu produktów dla dzieci jest pobudzić jego wyobraźnię, wzbudzić zainteresowanie oraz skłonić do kreatywnego myślenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl