Darmowa dostawa od 299 zł*Nie dotyczy mebli i materaców

Zwrot do 14 dni

sklep@ola4kids.pl

Komfortowe materace Hevea dla dzieci i niemowląt

Firma Hevea to polski producent materacy dla dzieci i niemowląt z wieloletnim doświadczeniem. Materace Hevea swoją jakością nie odbiegają od konkurencyjnych produktów wytwarzanych poza granicami naszego kraju, są jednak od nich o wiele tańsze.

Materace firmy Hevea projektowane i wytwarzane są z myślą o spokojnym śnie i prawidłowym rozwoju dziecka. Odpowiednia grubość, rodzaj zastosowanego wypełnienia, a także odpowiednio dobrany poziom twardości materacy Havea zagwarantują spokojny sen każdemu dziecku. Wyjątkowo komfortowe materace dla dzieci tej polskiej firmy coraz częściej wybierane są przez rodziców.

Rodzaje materacy marki Hevea dla dzieci i niemowląt

W serii materacy przeznaczonych dla dzieci i niemowląt firmy Hevea możemy wybierać spośród trzech typów. Hevea proponuje rodzicom materace lateksowe, piankowe oraz materace sprężynowe.

Hevea - Materace lateksowe dla dzieci i niemowląt

Materace lateksowe dla dzieci i niemowląt marki Hevea wykonane są z naturalnej pianki lateksowej. Wybrane modele materacy lateksowych posiadają również dodatek w postaci maty kokosowej, stanowiącej odpowiednią podporę ciała dla niemowląt w pierwszych miesiącach życia. Naturalne wypełnienie materaca sprawia, iż jego hipoalergiczne wnętrze jest w pełni bezpieczne dla dziecka. Materiały użyte do wypełnienia materaca stanowią przeszkodę w rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów mogących wywoływać reakcje alergiczne u dzieci.

Hevea - Materace piankowe dla niemowląt i małych dzieci

Materace piankowe marki Hevea przeznaczone są dla niemowląt i małych dzieci. Do produkcji materacy piankowych firma Hevea wykorzystuje wysokoelastyczną, doskonale przepuszczającą powietrze specjalną piankę. Piankowy materac do łóżeczka marki Hevea idealnie dopasowuje się do ciała dziecka zapewniając mu tym samym spokojny sen. W ofercie materacy piankowych firmy Hevea znajdziemy także propozycję dwustronnych materacy z pianką VISCO. Pianka ta pokrywa jedną stronę materaca i zapewnia komfortowy sen w chłodne, zimowe noce. W okresie letnim, w celu złagodzenia niedogodności wynikających ze snu podczas wysokiej temperatury powietrza, wystarczy odwrócić materac na drugą stronę, która pokryta została standardową pianką.

Hevea - Materace sprężynowe dla dzieci starszych

Materace sprężynowe marki Hevea przeznaczone są dla dzieci starszych w wieku powyżej 2 lat. Spokojny sen na tego typu materacach zapewniają, znajdujące się w ich wnętrzu, idealnie dopasowane i umieszczone w oddzielnych kieszonkach sprężyny. Pomiędzy sprężynami a warstwą zewnętrzną każdego materaca umieszczona została warstwa pianki, zwiększająca komfort snu dziecka. W wybranych modelach materacy sprężynowych Hevea zastosowano kilka stref twardości dostosowanych do poszczególnych części ciała. Materace sprężynowe firmy Hevea charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia.

W trosce o spokojny sen Waszych dzieci zadbaliśmy o to, żeby najpopularniejsze modele materacy marki Hevea pojawiły się w naszym sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl