Darmowa dostawa od 299 zł*Nie dotyczy mebli i materaców

Zwrot do 14 dni

sklep@ola4kids.pl

Klocki drewniane Bajkowe osiedle Sevi Klocki drewniane Bajkowe osiedle Sevi
Producent: Sevi
Cena: 110,00 zł
szt.
zobacz więcej
VIGA Klocki 100 Elem. Literki, Cyferki VIGA Klocki 100 Elem. Literki, Cyferki
Producent: Viga
Cena: 103,99 zł
szt.
zobacz więcej
VIGA Klocki 50 elem.- Farma VIGA Klocki 50 elem.- Farma
Producent: Viga
Cena: 66,99 zł
szt.
zobacz więcej
VIGA Klocki 50el. - Colorful VIGA Klocki 50el. - Colorful
Producent: Viga
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
VIGA Klocki Magnetyczne Pirat VIGA Klocki Magnetyczne Pirat
Producent: Viga
Cena: 63,99 zł
szt.
zobacz więcej
VIGA Kostki Logiczne - zoo VIGA Kostki Logiczne - zoo
Producent: Viga
Cena: 51,99 zł
szt.
zobacz więcej
VIGA Kostki Logiczne Puzzle - Morze VIGA Kostki Logiczne Puzzle - Morze
Producent: Viga
Cena: 31,99 zł
szt.
zobacz więcej
VIGA Kostki Logiczne Puzzle - Zoo VIGA Kostki Logiczne Puzzle - Zoo
Producent: Viga
Cena: 32,99 zł
szt.
zobacz więcej

Klocki to najlepsza na rynku uniwersalna zabawka, która sprawdza się bez względu na płeć, wiek czy zainteresowania dziecka. Układanie klocków pobudza dziecięcą wyobraźnię i rozwijają kreatywność, ale także poprawiają zdolności manualne naszej pociechy. Klocki zapewniają wspaniałą i niepowtarzalną zabawę, która przynosi wiele radości naszym dzieciom.

Klocki do układania dla dzieci

W naszym sklepie internetowy znajdziesz klocki do układania dla dzieci w niemal każdym wieku. Oferowane przez nas klocki różnią się materiałem, z którego zostały wykonane i możemy je podzielić na drewniane i plastikowe. Dziecięce klocki do układania dodatkowo odróżniają się także kształtem, wielkością oraz stopniem trudności. Dlatego ważne jest aby wybierając klocki kierować się nie tylko zainteresowaniami dziecka, ale także jego wiekiem. Kupujmy klocki do układania dostosowane pod każdym względem (kształt, wielkość, kolorystyka a także ilość elementów) do danej grupy wiekowej.

Drewniane klocki do układania

Znane i lubiane od wielu pokoleń drewniane klocki do układania, dostępne w naszym sklepie internetowym są najchętniej kupowane dla najmłodszych dzieci (od 1 do 7 lat). To doskonała zabawka zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, która pomaga w nauce kolorów, kształtów a także liczenia. Drewniane klocki do układania powinny być zróżnicowane pod względem wielkości, aby dać możliwość naszemu dziecku konstruowania dowolnych budowli, a nie tworzenia jednego wyznaczonego schematu. Dając mu wiele frajdy w czasie zabawy, a przy tym także pobudzając jego kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Klocki do układania wykonane z bardzo dobrej jakości drewna, posłużą naszemu dziecku na wiele lat.

Plastikowe klocki do układania dla dzieci

Innym rodzajem klocków idealnych do układania, bardzo popularnym w naszym sklepie internetowym są klocki plastikowe. Wykonane zostały z bardzo dobrej jakości tworzywa sztucznego dzięki temu są całkowicie bezpieczne, lekkie i trwałe. Szeroka oferta plastikowych klocków do układania zadowoli dzieci w każdym wieku. Klocki plastikowe to bardzo różnorodny asortyment, w którym znajdziemy między innymi popularne, kolorowe klocki dla najmłodszych oraz wyjątkowe, idealne do układania klocki konstrukcyjne, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności manualne dziecka. Dla starszych dzieci mamy specjalne, bardzo małe klocki przeznaczone do projektowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl