Wyprawka dla noworodka 0
Wyprawka dla noworodka

Oczekiwanie na dziecko to czas pełen ciepła i radości, ale też stawia on przed młodymi rodzicami wiele wyzwań. Należy odpowiednio przygotować się na narodziny dziecka – zadbać o to, aby miało ono swoje miejsce w naszym domu, jak również o to, aby niczego w pierwszych dniach życia mu nie brakowało. Jak jednak uporządkować to wszystko, czego potrzebujemy by naszemu dziecku w pierwszych dniach życia niczego nie brakowało? Czy istnieje możliwość zrobienia konkretnej listy rzeczy, o które musimy zadbać przed narodzinami dziecka?

czytaj całość »
Zabawki kreatywne dla dzieci - nauka i zabawa w jednym 1
Zabawki kreatywne dla dzieci - nauka i zabawa w jednym

dzieci bawią się plastelina, farbami, modelinąWszechstronny rozwój wszystkich umiejętności dziecka i kształtowanie jego postrzegania otaczającego świata można osiągnąć dzięki zabawie. Maluchy uczą się przy okazji gier i zabaw kreatywnych. To właśnie zabawy uruchamiają do działania wyobraźnię dzieci, a ta jest w stanie „przenosić góry”. Jeśli i Tobie zależy na tym, aby Twój syn lub córka świetnie się bawili, ale jednocześnie potrafili logicznie myśleć, rozwijali w sobie zmysł plastyczny czy też konstrukcyjny, sięgnij po ciekawe zabawki kreatywne dla dzieci, które przeznaczone są dla najmłodszych, w wieku nawet od 2 lat.

 

czytaj całość »
Pomysły na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem 0
Pomysły na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pomysły na zabawy z dzieckiemW czasie rozwoju swojego dziecka, należy zadbać o jego zdrowie. Ważna jest oczywiście odpowiednia dieta, ale równie istotne jest zapewnienie mu czasu na aktywność fizyczną - najlepiej na świeżym powietrzu. Co można jednak tam robić?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl