Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa Ola4Kids.pl

Voucher o wybranej wartości można wykorzystać w sklepie Ola4kids.pl w ciągu sześciu miesięcy od jego sprzedaży.

Przejdź do zakupu >>KARTA PODARUNKOWA

I. Regulamin Kart Podarunkowych

1. Warunki ogólne.

1. Wydawcą karty podarunkowej (zwanym dalej Wydawcą) jest firma Ola4Kids Aleksandra Piątkiewicz ul. Godlewskiego 1c/47 65-001 Zielona Góra NIP: 9291707848, REGON: 368377461, Sklep: Ola4Kids

2. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywcy karty podarunkowej i do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy karty za towary nabywane przez Użytkownika.

3. Karta może być wykorzystana wyłącznie do nabywania towarów w sklepie internetowym Wydawcy.

4. Karta nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy.

5. Posiadacz karty podarunkowej jest uprawniony do jego wykorzystania w terminie określonym na dokumencie bonu podarunkowego.

6. Okres ważności karty podarunkowej wynosi 6 miesięcy od dnia jego sprzedaży.

7. Niewykorzystanie karty podarunkowej, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności karty i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.

II. Realizacja Karty Podarunkowej

1. Posiadacz karty podarunkowej może wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie karcie podarunkowej na towary z oferty w sklepie internetowym Wydawcy oznaczone w momencie złożenia zamówienia jako dostępne. 2. Każda karta wyposażony jest w unikatowy kod identyfikacyjny rejestrowany w systemie Wydawcy. Widniejący na karcie kod jest jednorazowy i całościowy i można skorzystać z niego tylko raz.

3. Karty mogą być wykorzystane na zakupy o wartości wyższej niż wartość karty. Nadwyżkę można opłacić poprzez stronę internetową (www.ola4kids.pl) dostępnymi metodami płatności określonymi na stronie www.ola4kids.pl

4. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości karty podarunkowej w czasie ważności karty Wydawca nie zwraca różnicy.

5. Wydawca nie odpowiada za zagubienie karty podarunkowej przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane.

6. Wydawca Zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia sprzedaży towarów na podstawie kart podarunkowych, które są nieczytelne, zniszczone, pozbawione indywidualnego kodu, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa klienta do otrzymania bonu zastępczego.

7. Zabrania się odsprzedawania kart podarunkowych osobom trzecim.

III. Reklamacje i zwroty

1. Wszelkie reklamacje związane z zakupem Towarów przy użyciu karty będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w Regulaminie Sklepu.

2. Użytkownik może skorzystać z prawa zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu kart zgodnie z procedurą opisaną w punkcie w Regulaminie Sklepu.

3. Kwota należna Użytkownikowi z tytułu zwrotu towarów lub uznania reklamacji, za które zapłacono kartą podarunkową zasila Konto Użytkownika i nie podlega zwrotowi w formie gotówkowej. Kwota pozostaje do wykorzystania do momentu upływu terminu ważności karty określonej przy jego zakupie.

IV. Postanowienia końcowe

1. Kupujący kartę podarunkową jak również posiadacz karty podarunkowej oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

2. Zakup karty podarunkowej stanowi potwierdzenie, że kupujący kartę jak również posiadacz karty akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl