Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Aktywny rodzicu, nie musisz rezygnować z treningów biegowych oraz dalszych wycieczek z powodu ograniczeń w budowie wózka. Z myślą o rodzicach, ceniących dbałość o kondycję fizyczną przygotowaliśmy ofertę wózków do biegania, gwarantujących bezpieczeństwo i komfort maluszka podczas treningu biegowego i szybkiego marszu. Wózki, przeznaczone dla dzieci siedzących to wyjątkowo praktyczne i niezawodne produkty, dzięki którym radość z uprawiania sportu na świeżym powietrzu może dotyczyć całej rodziny.

Nowoczesne dziecięce wózki do biegania

Asortyment wózków, sprawdzających się podczas treningu biegowego rodzica prezentuje najwyższy poziom wykonania oraz nowoczesny design. Wózki do biegania charakteryzują się lekkością, stabilnością konstrukcji oraz dużymi, pompowanymi kołami i amortyzacją tylnej części, gwarantującymi doskonałą stabilność i pewność jazdy na każdej nawierzchni. Praktyczne rozwiązania, zastosowane w tego typu wózkach zapewniają bezpieczeństwo dziecka oraz łatwość obsługi dla rodzica. Wózki do biegania wyposażono w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa dla dziecka, przewiewny materiał, stanowiący pokrycie siedziska oraz okienko, umożliwiające zaglądanie do wnętrza bez konieczności przeszkadzania dziecku. Wózki posiadają praktyczne elementy odblaskowe oraz pojemne, wodoodporne kosze na akcesoria, sprawdzające się na co dzień. Aby zapewnić dziecku jeszcze większy komfort, oparcie można regulować na kilku poziomach.

Wysoka jakość wózków dla aktywnych

Aktywni rodzice potrzebują sprzętów, umożliwiających uprawianie sportu w towarzystwie niemowlęcia. Wózki do biegania standardowo przeznaczone są dla dzieci siedzących (od około 6 miesiąca życia), w niektórych modelach oferowana jest możliwość dokupienia gondoli dla dzieci młodszych. Wózki do biegania prezentują najwyższą jakość elementów, stanowiących ich konstrukcję. Praktyczne hamulce ręczne gwarantują bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Trwały materiał, pokrywający siedzisko doskonale wchłania wilgoć, stanowiąc jednocześnie barierę przeciw wiatrowi. Wybierzcie się na marszobieg. Dzięki funkcjonalności wózków do biegania łatwo zmienisz tryb i tempo aktywności.

Wózki dziecięce, spełniające wymagania miłośników sportu

Fani aktywności sportowej doceniają wielofunkcyjne, wysokiej klasy rozwiązania, gwarantujące radość z uprawiania sportu. Jeśli po urodzeniu się dziecka obawiasz się o utratę formy, wystarczy zapoznać się z ofertą nowoczesnych wózków do biegania, dzięki którym poprawisz swoją kondycję oraz odporność (własną i maluszka). Skorzystaj z nieograniczonych możliwości, jakie otwierają się dla posiadaczy wózków do biegania. Ich dokładnie przemyślana konstrukcja oraz starannie dopasowane elementy gwarantują doskonałe wrażenia dla dziecka i komfort dla Ciebie. Gustowne wózki do biegania dostępne są w wielu wersjach, oferowanych przez uznanych producentów. Wybierz wysokiej jakości wózki, których komponenty są atestowane. Zwróć uwagę na każdy szczegół, który zapewni Twojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki wózkom dla aktywnych wymówki, zniechęcające do biegania stracą na aktualności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl