Darmowa dostawa od 299 zł*Nie dotyczy mebli i materaców

Zwrot do 14 dni

sklep@ola4kids.pl

Opcje przeglądania
Nowość

Dzieci nieustannie są w ruchu. Dla przedszkolaków aktywność fizyczna nie jest elementem dnia, a nieustannym, niezbędnym, wręcz automatycznie wykonywanym zbiorem czynności, angażujących wiele domowych sprzętów. Jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w domu, gdy jego pobudliwość angażuje domowe urządzenia i meble? Dopasuj pokój dziecięcy do potrzeb małego sportowca.

Ścianki wspinaczkowe dla dzieci, idealne do domu

Dzieci, które trenują poza domem, nawet po zajęciach sportowych potrzebują ogromnej porcji ruchu. Ścianki wspinaczkowe dla dzieci do domu to przedmioty, które nie zajmują miejsca w pokoju, oferując najmłodszym możliwość spożytkowania nadmiaru energii. Mocowane do ściany, zajmują tylko 1,5 cm głębokości, do której należy doliczyć uchwyty. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia aktywność fizyczną, a zabawa i sport poza domem nie wystarczają, zapewnij mu bezpieczną frajdę ze wspinaczki we własnym pokoju. Wysoka jakość i nowoczesny design są dodatkowymi atutami dziecięcych ścianek do wspinaczki, dedykowanych do użytku domowego. Dziecko, uwielbiające wspinaczkę po meblach, będzie mogło spróbować swoich sił na prawdziwej ściance wspinaczkowej, bez wychodzenia z domu.

Nowoczesne, stabilne konstrukcje ścianki do wspinaczki dla dzieci

Modułowe ścianki wspinaczkowe dla dzieci mocowane do ściany za pomocą niezawodnych śrub montażowych (śruby montażowe oraz uchwyty należy dokupić oddzielnie) wykonane zostały z ekologicznej sklejki drewnianej. Domowe ścianki dla dzieci posiadają otwory, umożliwiające zamocowanie uchwytów wspinaczkowych. Niezawodne, odporne na uszkodzenia mechaniczne ścianki do wspinaczki w domu dostępne są w postaci praktycznych modułów, gotowych do łączenia oraz dopasowania, zgodnie z wymaganiami. Moduły gotowe można łączyć ze sobą w dowolne konfiguracje, zależnie od dostępnej przestrzeni, potrzeb dziecka oraz upodobań. Dziecięce ścianki do wspinaczki do użytku domowego dostępne są w neutralnej, gustownej kolorystyce naturalnej brzozy, bieli, szarości i czerni, zapewniając stylowy efekt wizualny w dziecięcym pokoju. Producent domowych ścianek do wspinaczki zadbał o ekologię oraz zdrowie użytkowników. Ekologiczne materiały, wykorzystane przy produkcji ścianek wspinaczkowych dla dzieci minimalizują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Nowoczesne ścianki wspinaczkowe do domu – zaplanuj wyjątkowy pokój dziecięcy

Ścianki do wspinaczki dla dzieci, dostosowane do warunków domowych pozwolą stworzyć w dziecięcym pokoju wyjątkową, aktywną przestrzeń, pomagającą rozwijać koordynację ruchową, równowagę oraz koncentrację podczas wykonywania zadań. Dla dziecka, uwielbiającego być w ruchu, jest to znakomity sposób na aranżację pokoju oraz zapewnienie mu właściwej dawki ruchu nawet wtedy, gdy przebywa w domu. Dzięki ściance dziecięca wspinaczka nie będzie przeszkadzała sąsiadom – ścianka wspinaczkowa umożliwia zabawę bez hałasowania. Ścianka wspinaczkowa to znakomity element wyposażenia w niewielkim pokoju dziecięcym lub w przypadku, gdy pokój zajmuje rodzeństwo. Stabilne mocowanie do ściany oraz niezawodne zabezpieczenie dziecka podczas zabawy są gwarancją bezpieczeństwa użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl