Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

O firmie

Jestem Ola – słoneczna dziewczyna, dla której najmilszym dla ucha dźwiękiem jest głośny śmiech dziecka. Moim marzeniem jest, by wszystkie dzieci, jak najczęściej doświadczały bezgranicznej radości, swobody w odkrywaniu świata i poczucia, że są w pełni bezpieczne.

Opowieść o marce Ola4Kids.pl zaczęła się w chwili, w której wyjątkowemu dziecku chciałam podarować niezwykły upominek – kreatywną zabawkę, dzięki której, mogłoby zadawać mnóstwo pytań „A dlaczego?” i odkrywać swój potencjał. Niestety żaden produkt nie spełnił moich oczekiwań, dlatego postanowiłam sama stworzyć taki sklep, w którym każdy maluch dostanie dokładnie to, czego potrzebuje. I tak Ola4Kids.pl stała się moim pierwszym dzieckiem, które powoli rosło i dobrze się rozwijało, aż pewnego dnia pojawiło się jeszcze jedno – cudowna dziewczynka o imieniu Natalka. Uczyniła mnie mamą i nauczyła, czym jest bezgraniczna miłość. Dla niej stałam się dobrą wróżką – każdego dnia otulam matczyną troską, ukochuję i wybieram dla niej tylko to, co sprawdzone i polecane.

Marka Ola4Kids.pl zmienia się, tak naturalnie, jak robią to dzieci. Poszczególne kolekcje tworzyłam, czerpiąc inspiracje z własnego doświadczenia i codziennych sytuacji. U lekarza z Natalką dostrzegłam pierwszy kącik dla dzieci, dlatego wprowadziłam do oferty profesjonalne wyposażenie domowych i publicznych placów do zabawy. Córeczka jeszcze bardziej uwrażliwiła mnie na kolory, dlatego zgłębiłam wiedzę, dotyczącą ich wpływu na dziecięcą psychikę. Choć nie da się całkowicie wyeliminować żywych odcieni z dziecięcego świata, w sklepie pojawia się coraz więcej zabawek, mebli i dekoracji w stonowanych kolorach, idealnie wpisujących się w przyjazną paletę barw ziemi. Przekonałam się, jak ważny dla prawidłowego rozwoju mojego dziecka był świat zmysłów, dlatego w ofercie Ola4Kids.pl znajdziesz mnóstwo sensorycznych przedmiotów, by Twój maluszek mógł również poznawać nietypowe faktury i ciekawe dźwięki.

Aleksandra Piątkiewicz właścicielka sklepu internetowego Ola4Kids wraz z córką Natalką 

Jestem takim rodzicem jak Ty – chcę słyszeć śmiech swojego dziecka, inspirować je i pokazywać mu świat pełen pięknej złożoności. To, że planeta, na której mieszka jest ważna, dlatego produkty w Ola4Kids.pl są ekologiczne i nie szkodzą naturze. To, że praca ludzkich rąk ma znaczenie, dlatego promujemy wyroby „hand made”, które często powstają na indywidualne zamówienia i są dopasowane do osobowości malucha. I wreszcie, najbardziej marzę o tym, by wszystkie dzieci były bezpieczne, dlatego produkty w Ola4Kids.pl mają wymagane certyfikaty i pochodzą ze sprawdzonych źródeł, w których dobro maluszków jest najwyższym priorytetem.

Jeżeli masz ochotę wybrać się w niezwykłą podróż po zaczarowanej krainie, by znaleźć magiczne przedmioty, które uszczęśliwią Twoje dziecko, serdecznie zapraszam! Koniecznie zajrzyj do kreatywnego świata Ola4Kids.pl, w którym umeblujesz pokój malucha, zapewnisz mu wszystkie potrzebne akcesoria oraz sprezentujesz zabawki, które nie tylko bawią, ale także edukują. Niezależnie od tego, jak duże jest Twoje dziecko, z pewnością znajdziesz produkty, które zapewnią mu twórczą zabawę i pomogą rozwinąć pasje. Mam nadzieję, że w Ola4Kids znajdziesz wyjątkowy prezent dziecięcy, który wywoła uśmiech na małej twarzy – zapamiętaj go jak najdłużej!

Ola 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl