Darmowa dostawa od 299 zł*Nie dotyczy mebli i materaców

Zwrot do 14 dni

sklep@ola4kids.pl

Banwood Rowerek trójkołowy Trike Cream Banwood Rowerek trójkołowy Trike Cream
Producent: Banwood
Cena: 649,00 zł
zobacz więcej
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Dark Green Banwood Rowerek trójkołowy Trike Dark Green
Producent: Banwood
Cena: 649,00 zł
zobacz więcej
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Navy Blue Banwood Rowerek trójkołowy Trike Navy Blue
Producent: Banwood
Cena: 649,00 zł
zobacz więcej
Banwood Rowerek trójkołowy Trike Pink Banwood Rowerek trójkołowy Trike Pink
Producent: Banwood
Cena: 649,00 zł
zobacz więcej
Banwood Rowerek trójkołowy Trike White Banwood Rowerek trójkołowy Trike White
Producent: Banwood
Cena: 649,00 zł
zobacz więcej
SMOBY Rowerek Baby Balade Niebieski SMOBY Rowerek Baby Balade Niebieski
Producent: SMOBY
Cena: 434,99 zł
szt.
zobacz więcej

Nauka jazdy na rowerze to podstawa. W zasadzie każde dziecko, kiedy tylko będzie w stanie samodzielnie zrozumieć mechanizm działania rowerka, uczy się jazdy na nim. 

Rowerek dziecięcy trójkołowy

Dla najmłodszych, najlepszym rozwiązaniem na zapoznanie z rowerem, jest zakup rowerka trzykołowego dla dzieci. Są one bardzo bezpieczne – zapewniają stabilność oraz uczą motoryki pojazdu. Mamy też możliwość kontrolowania jazdy naszego dziecka na rowerze trójkołowym dzięki zamontowanej wygodnej rączce. Co więcej – jeśli chodzi o siodełko, to rowerek dziecięcy trójkołowy jest pod tym względem bardzo wygodny i bezpieczny. Siodełko z oparciem, pozwala na utrzymanie odpowiedniej postawy w trakcie jazdy, a także zapobiega upadkowi z rowerka.

Rowerki trójkołowe dla dzieci o wyjątkowo lekkiej konstrukcji

Bardzo ważnym elementem, jeśli chodzi o konstrukcję, jaką odznaczają się rowerki trójkołowe dla dzieci, jest ich lekkość. Bez najmniejszego problemu dziecko będzie w stanie samodzielnie wprawić pojazd w ruch. To też świetny przyczynek do tego, aby małe dziecko nauczyło się podstaw związanych z jazdą na rowerze. Jeżdżąc na trójkołowym rowerku, małe dzieci poznają też podstawowe zasady mechaniki, uczą się logicznego myślenia, a także rozwijają zdolność koordynacji ruchowej.

Komfort użytkowania

Przy projektowaniu rowerków trójkołowych dla dzieci, wzięto tez pod uwagę aspekty związane z komfortem ich użytkowania np. w warunkach nadmiernego promieniowania słonecznego. Oczywiście, kiedy wiemy, że słońce jest bardzo mocne, chronimy główkę dziecka czapeczką z daszkiem czy chustką. Rowerki trzykołowe dla dzieci zostały jednak dodatkowo wyposażone w funkcjonalne zadaszenie, które daje cień. Dzięki nim, dziecko jest w stanie swobodnie korzystać z pojazdu a także ma zapewnioną dodatkową ochronę przed mocnym słońcem. Niektóre modele rowerków trójkołowych wyposażone są również w specjalną barierkę, na której maluch może spokojnie oprzeć ręce a która też jednocześnie zabezpiecza przed upadkiem.

Rowerek trzykołowy dla dzieci, może stać się zatem świetną alternatywą dla tradycyjnego wózka. Nie zapominajmy o bezpieczeństwie jazdy na rowerze i pomyślmy o zakupie ochraniaczy rowerowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl