Darmowa dostawa od 299 zł*Nie dotyczy mebli i materaców

Zwrot do 14 dni

sklep@ola4kids.pl

Drewniany Bujak Huśtawka dla dzieci Drewniany Bujak Huśtawka dla dzieci
Producent: Juupi
Cena: 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deska do Balansowania Classic Brasil Brown Deska do Balansowania Classic Brasil Brown
Producent: gakker
Cena: 329,00 zł
zobacz więcej
Deska do Balansowania Classic Light White Deska do Balansowania Classic Light White
Producent: gakker
Cena: 329,00 zł
zobacz więcej
Deska do Balansowania Classic Pure Wood Deska do Balansowania Classic Pure Wood
Producent: gakker
Cena: 329,00 zł
zobacz więcej
Deska do balansowania Wobbel 360 z filcem - Mouse Deska do balansowania Wobbel 360 z filcem - Mouse
Producent: wobbel
Cena: 729,00 zł
zobacz więcej
Drewniany Bujak + Zjeżdżalnia 2w1 Drewniany Bujak + Zjeżdżalnia 2w1
Producent: Juupi
Cena: 879,00 zł
szt.
zobacz więcej

Deski balansujące dla dzieci cieszą się co raz większą popularnością. Wygięty w łuk, z pozoru zwykły kawałek drewna, dostarcza wiele radości podczas zabawy i wspomaga rozwój dziecka. Deski balansujące dla dzieci znajdują zastosowanie nie tylko w domach. Z uwagi na swoje wyjątkowe właściwości wykorzystywane są one także w przedszkolach i szkołach podczas zajęć z dziećmi.

Deskę balansującą można z całą pewnością zaliczyć do grupy zabawek, które każde dziecko powinno mieć w swoim domu. Pomimo swoich sporych, jak na zabawkę, rozmiarów deska balansująca stanowi miły dla oka dodatek do pokoju dziecięcego. Elegancko polakierowane drewno oraz specyficzna forma sprawią, że deska wygląda jak element wyposażenia pokoju dziecięcego.

Wielofunkcyjna deska balansująca zdaje egzamin nie tylko jako świetna zabawka. Umiejętnie prowadzone ćwiczenia z wykorzystaniem deski do balansowania wspomagają motorykę i zmysł równowagi naszej pociechy. Najpopularniejszą formą zabawy z użyciem deski balansującej jest ta, podczas której, stojące na wygiętej w łuk desce dziecko balansuje, próbując utrzymać równowagę. Tego typu ćwiczenie wspomaga nie tylko rozwój równowagi, ale także rozwija zmysł czucia głębokiego, czyli tak zwanej priopercepcji. Balansowanie z użyciem deski pozwala na doskonalenie koordynacji ruchowej poprzez odpowiednie ułożenie nóżek bez patrzenia na nie. Deska balansująca może także służyć dziecku do leżenia i odpoczynku lub jako bujak. Oczywiście kreatywność najmłodszych podczas domowych zabaw nie zna granic. Maluchy często wykorzystują swoje deski balansujące jako zjeżdżalnie, łodzie czy też tunele i mosty dla swoich zabawkowych pojazdów.

Deski balansujące dostępne są najczęściej w trzech rozmiarach. Deski dla najmłodszych dzieci posiadają wymiary 27,5 cm x 70 cm. Najczęściej spotykane na rynku będą deski o wymiarach 30 cm x 90 cm przeznczone dla starszych dzieci. Producenci pomyśleli także możliwości wspólnej zabawy dziecka i rodzica, projektując znacznie większe deski w rozmiarze 40 cm x 115 cm, które są w stanie utrzymać wagę do 200 kg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl