Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Każdy rodzic dba przede wszystkim o to, aby jego dziecko rozwijało się we właściwy sposób. W związku z tym, staramy się ze wszystkich sił kupować naszym dzieciom takie zabawki, które nie tylko sprawią, że dziecko będzie się świetnie bawiło, ale też będą rozwijały np. zdolność logicznego czy kreatywnego myślenia. Nie możemy też zapominać o tym, że zabawki dla najmłodszych służą także rozwijaniu u naszych pociech koordynacji ruchowej. Do tego celu, przeznaczone są wszelkiego rodzaju rowerki biegowe lub też takie, które posiadają cztery koła. A co w przypadku, kiedy nasz maluszek nie chodzi jeszcze zbyt dobrze? Czy dla takich małych dzieci są odpowiednie zabawki rozwijające koordynację ruchową? Jak się okazuje - są!

Traktorki dla dzieci

Zabawkami wpływającymi pozytywnie na rozwój koordynacji ruchowej dziecka są traktorki. W naszym sklepie znajdziecie szeroką ofertę traktorków dla dzieci w każdym wieku. Wyposażone w przyczepy oraz dodatkowe akcesoria przypominają prawdziwe traktory. Nasza kolorowe traktorki z przyczepami, łopatami i łyżkami do załadunku gwarantują dzieciom świetną zabaw  na świeżym powietrzu.

Traktorki dla dzieci, mogą być wyposażone w akumulator, pedały, bądź też pełnić funkcję chodzika. W każdym z powyższym przypadków, mówimy o traktorkach dla maluchów w wieku od 1 do 3 lat. Traktorki dziecięce na pedały, to dobre przygotowanie do jazdy na rowerze. Uczą one naszą pociechę koordynacji ruchowej, a także zapewniają możliwość naprawdę dobrej zabawy. Pamiętajmy też o tym, że traktorki dla maluchów mogą też pełnić funkcję chodzika. Z pewnością każdy z was pamięta samochody, którymi dziecko mogło jeździć odpychając się nogami. Dokładnie w taki sposób działają traktorki biegowe. Posiadają one szereg akcesoriów, które podnoszą w oczach naszej pociechy atrakcyjność zabawki. Warto wspomnieć tutaj chociażby klaksony, czy odpinaną przyczepkę, na której spokojnie można przewieźć lżejsze przedmioty.

Traktorki dziecięce na pedały

Traktorki na pedały z kolei, przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Wynika to przede wszystkim z faktu poruszania się takim pojazdem. Dziecko musi rozumieć sposób działania pedałów, a co więcej, musi do nich dosięgnąć. Nie ma co ukrywać, że traktorki na pedały, są znacznie większe, aniżeli te, które pozwalają na jazdę za pomocą odpychania się nogami. Zarówno traktorki biegowe, jak i te, które poruszają się za pomocą pedałów, wyprodukowane zostały przez jedną z najbardziej renomowanych firm zabawek dla najmłodszych, a mianowicie - Falk. Poza tym, że traktorki te są w pełni bezpieczne do używania przez nasze maluchy, warto podkreślić, że mimo iż zostały one wykonane z tworzywa sztucznego, w żadnym stopniu nie jest ono toksyczne.

Napędzane elektrycznie - akumulatorowe traktorki dla dzieci

Kiedy mówimy o traktorkach, nie sposób wspomnieć tutaj traktorków na akumulator. To pojazdy przeznaczone dla nieco starszych dzieci, które jednak dostarczają bardzo dużo frajdy z faktu poruszania się nimi. Warto zwrócić uwagę na to, że traktorki akumulatorowe, to też duża wygoda i komfort dla rodziców. Jesteśmy w stanie cały czas mieć naszego małego traktorzystę na oku, a co więcej - dajemy jej swobodę poruszania się. Dziecięcy traktorek na akumulator nie osiąga dużych prędkości - maksymalna prędkość traktorka na akumulator wynosi około 6,5 km/h. Tego typu zabawkowe traktorki są też fantastyczną szkołą, jeśli mowa o uświadomieniu naszemu maluchowi, w jaki sposób prowadzi się pojazdy. Każdy traktorek akumulatorowy, posiada dwa biegi, bieg wsteczny jak również pedały - to z pewnością podziała na wyobraźnię małego chłopca. Z uwagi na swoje osiągi oraz sposób sterowania zabawkowym ciągnikiem, wszystkie traktorki na akumulator przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat.

O czy warto pamiętać i na co zwrócić uwagę przed zakupem traktorka dla dziecka?  

Traktorki dla dzieci, podobnie jak wszystkie inne zabawki, muszą być dopasowane do dziecka. Tylko wtedy, kiedy będzie ono czuło się odpowiednio komfortowy, będzie czerpać najwięcej radości ze swojego nowego pojazdu. Przy wyborze traktorka dla dziecka należy upewnić się, iż będzie on odpowiedni do wagi malucha. W ofertach producentów traktorków przeważają modele dla dzieci o wadze do trzydziestu kilogramów. Są jednak też takie, na których swobodnie będę mogły poruszać się starsze maluchy, mowa tutaj oczywiście o traktorkach ważących do pięćdziesięciu kilogramów.

Kupujmy wyłącznie markowe traktorki dla naszych dzieci

Przy zakupie traktorka dla naszej pociechy bierzmy pod uwagę wyłącznie markowe pojazdy pochodzące od znanych producentów. Kupujmy wyłącznie traktorki dziecięce, których konstrukcja pozbawiona będzie solidna, pozbawiona jakichkolwiek ostrych krawędzi i innych elementów wpływających na bezpieczeństwo dziecka. Pamiętajmy o tym, że materiał wykorzystany do produkcji poszczególnych elementów traktorka powinien być łatwy w czyszczeniu.

W ofercie naszego sklepu, znajdziecie dziecięce pojazdy dla małych traktorzystów produkowane przez znane, renomowane marki. Traktorki rolly toys, PegPerego czy Falk, to tylko niektóre z marek, które są dostępne w ofercie sklepu internetowego Ola4Kids. Oferujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone traktorki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl