Produkt dnia
Rowerek biegowy w kropki niebieski
Rowerek biegowy w kropki niebieski
249,00 zł 179,99 zł
szt.
Little Bird Told Me Pchacz Piesek Dexter
Little Bird Told Me Pchacz Piesek Dexter
440,00 zł
szt.
FALK Traktor  LANDINI z przyczepą FALK Traktor LANDINI z przyczepą
Producent: Falk
Cena: 542,99 zł
szt.
zobacz więcej
FALK Traktor CLAAS ARION z przyczepą FALK Traktor CLAAS ARION z przyczepą
Producent: Falk
Cena: 342,99 zł
szt.
zobacz więcej
FALK Traktor CLAAS Axos 330 3-7 lat FALK Traktor CLAAS Axos 330 3-7 lat
Producent: Falk
Cena: 835,99 zł
szt.
zobacz więcej
FALK Traktor KUBOTA M135GX + łyżka FALK Traktor KUBOTA M135GX + łyżka
Producent: Falk
Cena: 691,99 zł
szt.
zobacz więcej
FALK Traktor Kubota M135GX + Przyczepa FALK Traktor Kubota M135GX + Przyczepa
Producent: Falk
Cena: 571,99 zł
szt.
zobacz więcej
FALK Traktor KUBOTA M7171 z Przyczepą FALK Traktor KUBOTA M7171 z Przyczepą
Producent: Falk
Cena: 379,99 zł
szt.
zobacz więcej
FALK Traktor LAND MASTER+ Przyczepka FALK Traktor LAND MASTER+ Przyczepka
Producent: Falk
Cena: 324,99 zł
szt.
zobacz więcej
FALK Traktor Princess  z przyczepą FALK Traktor Princess z przyczepą
Producent: Falk
Cena: 337,99 zł
szt.
zobacz więcej

Każdy rodzic dba przede wszystkim o to, aby jego dziecko rozwijało się we właściwy sposób. W związku z tym, staramy się ze wszystkich sił kupować naszym pociechom takie zabawki, które nie tylko sprawią, że dziecko będzie się świetnie bawiło, ale też będą rozwijały np. zdolność logicznego czy kreatywnego myślenia. Nie możemy też zapominać o tym, że zabawki dla dzieci służą także rozwijaniu u naszych pociech koordynacji ruchowej. Do tego celu, przeznaczone są wszelkiego rodzaju rowerki biegowe dla dzieci lub też takie, które posiadają cztery koła. A co w przypadku, kiedy nasz maluszek nie chodzi jeszcze zbyt dobrze? Czy dla takich małych dzieci są odpowiednie zabawki rozwijające koordynację ruchową? Jak się okazuje - są!

Traktorki dla dzieci w każdym wieku

Rozwiązaniem są tutaj przede wszystkim traktorki dla dzieci. W ofercie naszego sklepu dla dzieci, dostępnych mamy kilka ich rodzajów. Traktorki dla dzieci, mogą być wyposażone w akumulator, pedały, bądź też pełnić funkcję chodzika. W każdym z powyższym przypadków, mówimy o traktorkach dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Traktorki dziecięce na pedały, to dobre przygotowanie do jazdy na rowerze. Uczą one naszą pociechę koordynacji ruchowej, a także zapewniają możliwość naprawdę dobrej zabawy. Pamiętajmy też o tym, że traktorki dla dzieci mogą też pełnić funkcję chodzika. Z pewnością każdy z was pamięta samochody, którymi dziecko mogło jeździć odpychając się nogami. Dokładnie w taki sposób działają traktorki biegowe dla dzieci. Posiadają one szereg akcesoriów, które podnoszą w oczach naszej pociechy atrakcyjność zabawki. Warto wspomnieć tutaj chociażby klaksony, czy odpinaną przyczepkę, na której spokojnie można przewieźć lżejsze przedmioty.

Traktorki na pedały

Traktorki na pedały z kolei, przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Wynika to przede wszystkim z faktu poruszania się takim pojazdem. Dziecko musi rozumieć sposób działania pedałów, a co więcej, musi do nich dosięgnąć. Nie ma co ukrywać, że traktorki na pedały dla dzieci, są znacznie większe, aniżeli te, które pozwalają na jazdę za pomocą odpychania się nogami. Zarówno traktorki biegowe, jak i te, które poruszają się za pomocą pedałów, wyprodukowane zostały przez jedną z najbardziej renomowanych firm zabawek dla dzieci, a mianowicie - Falk. Poza tym, że traktorki te są w pełni bezpieczne do używania przez nasze maluchy, warto podkreślić, że mimo iż zostały one wykonane z tworzywa sztucznego, w żadnym stopniu nie jest ono toksyczne.

Traktorki akumulatorowe

Kiedy mówimy o traktorkach dla dzieci, nie sposób wspomnieć tutaj traktorków na akumulator. To pojazdy przeznaczone dla nieco starszych dzieci, które jednak dostarczają bardzo dużo frajdy z faktu poruszania się nimi. Warto zwrócić uwagę na to, że traktorki akumulatorowe dla dzieci, to też duża wygoda i komfort dla rodziców. Jesteśmy w stanie cały czas mieć naszą pociechę na oku, a co więcej - dajemy jej swobodę poruszania się. Traktorki na akumulator dla dzieci nie osiągają dużych prędkości - maksymalna prędkość traktorka na akumulator dla dzieci wynosi około 6,5 km/h. Traktorki dla dzieci na akumulator są też fantastyczną szkołą, jeśli mowa o uświadomieniu naszemu maluchowi, w jaki sposób prowadzi się pojazdy. Każdy traktorek akumulatorowy, posiada dwa biegi, bieg wsteczny jak również pedały - to z pewnością podziała na wyobraźnię małego chłopca. Wszystkie traktorki na akumulator, przeznaczone są jednak dla dzieci w wieku od 3 lat.

Przed zakupem traktorka

Na co należy zwrócić uwagę przed zakupem traktorka dla dziecka?  

Traktorki dla dzieci, podobnie jak wszystkie inne zabawki, muszą być dopasowane do dziecka. Tylko wtedy, kiedy będzie ono czuło się odpowiednio komfortowy, będzie czerpać najwięcej radości ze swojego nowego pojazdu. Przy wyborze traktorka należy upewnić się, iż będzie on odpowiedni do wagi dziecka. W ofertach producentów traktorków przeważają model dla dzieci o wadze do trzydziestu kilogramów. Są jednak też takie, na których swobodnie będę mogły poruszać się starsze maluchy, mowa tutaj oczywiście o traktorkach dla dzieci ważących do pięćdziesięciu kilogramów.

Kupujmy wyłącznie bezpieczne traktorki dla naszych dzieci

Przy zakupie traktorka dla naszej pociechy bierzmy pod uwagę wyłącznie markowe pojazdy pochodzące od znanych producentów. Traktorki, których konstrukcja pozbawiona będzie solidna, pozbawiona jakichkolwiek ostrych krawędzi i innych elementów wpływających na bezpieczeństwo dziecka. Materiał wykorzystany do produkcji elementów traktorka powinien być łatwy w czyszczeniu.

W ofercie naszego sklepu dla dzieci, znajdziecie państwo traktorki znanych i renomowanych marek. Traktorki rolly toys, PegPerego czy Falk, to tylko niektóre z marek, które są dostępne w ofercie sklepu internetowego Ola4Kids. Oferujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone traktorki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl