Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Formy płatności

Szanowni Państwo,

w Ola4Kids.pl możecie wybrać spośród następujących opcji płatności:

 

1. Płatność za pośrednictwem systemu  

System płatności, który umożliwia szybkie i bezpieczne dokonywanie oraz otrzymywanie wpłat poprzez Internet pomiędzy wszystkimi osobami, które posiadają swoje konto e-mail. Dzięki PayU zapłacisz wybranej osobie za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego (zwykłego lub szybkiego: mTRANSFER, MultiTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew24, Pekao24Przelew, Płacę z PKO Inteligo, LUKAS e-przelew, Nordea, BPH oraz ING ).

Wysyłka zamawianego towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto www.ola4kids.pl

 

2. Płatność za pośrednictwem Płatności Shoper 

Szybkie i bezpieczne Płatności Shoper.

 

3. Płatność za pobraniem (tylko na terenie Polski)

Przy odbiorze przesyłki zostaną Państwo poproszeni przez Kuriera o uregulowanie płatności gotówką. Ta forma płatności jest dostępna tylko dla przesyłek kurierskich.

 

4. Przelew tradycyjny - płatność przelewem na konto

Wpłat i przelewów można dokonać na nasze konto firmowe w mBank:

Ola4Kids Aleksandra Piątkiewicz

ul. Godlewskiego 1c/47

65-001 Zielona Góra

kod BIC: BREXPLPWMBK

Numer rachunku dla PLN: PL 19 1140 2004 0000 3102 7711 6362

Numer rachunku dla EUR: PL 65 1140 2004 0000 3912 0762 9837

 

W tytule wpłaty proszę wpisać nr zamówienia. Na wpłaty czekamy do 7 dni kalendarzowych.

  

5.  PayU Raty

Płatność on-line realizowana poprzez system PayU - wybierając tą opcję, po wypełnieniu wniosku i jego akceptacji płatność rozłożysz na dogodne raty. Ty wybierasz okres spłaty!  

 

6. Zapłać później PayU 

Płatność realizowana poprzez system PayU – wybierając tą opcję, po wypełnieniu wniosku i jego akceptacji, opłaty za dokonane zakupy dokonasz dopiero za 30 dni !

 

7. PayPal 

Godny zaufania lider w zakresie płatności internetowych, umożliwia kupującym i sprzedawcom wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Internet. Serwis PayPal ma ponad 150 mln użytkowników w 190 krajach i regionach. W serwisie PayPal dane kart kredytowych użytkowników są chronione przy użyciu najnowocześniejszych systemów zabezpieczających i zapobiegających oszustwom. Dane finansowe użytkownika płacącego w serwisie PayPal nigdy nie trafiają do sprzedawcy. Dlaczego warto korzystać z serwisu PayPal? - Kupuj i wysyłaj pieniądze w serwisie PayPal - ta usługa jest bezpłatna. - Kupuj i płać w serwisie PayPal, bez przekazywania sprzedawcy jakichkolwiek danych osobowych.

Wysyłka zamawianego towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto www.ola4kids.pl

 

8. Przelewy24 

 

Wpłata poprzez system płatności Przelewy24 – dzięki usługom proponowanym przez Przelewy24 zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy.

9. Comfino - płatności ratalne i odroczone 

Comfino to szeroki wybór płatności ratalnych. Szybko i bezpiecznie zapłacisz za zakupy bez obciążenia budżetu. Do wyboru Raty 0%, Niskie Raty oraz płatności odroczone, takie jak Kup teraz, zapłać później.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl