Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Kreatywne zabawy dla dzieci w domu: 10 pomysłów
Kreatywne zabawy dla dzieci w domu: 10 pomysłów

Tworzenie fryzur - Warkoczyki Małej Królewny

Robienie fryzur dla dzieci to świetny czas na zabawy kreatywne. Szczególnie, kiedy robimy bajkowe warkoczyki. Używając kolorowych dodatków jak koraliki czy sztuczne włosy, proste fryzury zmieniają się w dzieła sztuki. Ważne, by znaleźć na to czas. To nie tylko okazja do wspólnego spędzania czasu. To też sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień na zdjęciach. Do zabawy wykorzystaj dziecięcą toaletkę ze specjalnymi akcesoriami.

Chcesz zacząć? To proste:

  • Wybierz fajne akcesoria - koraliki i wstążki dodadzą fryzurze blasku.
  • Znajdź pomysły - bajki i filmy mogą inspirować do nowych warkoczyków.
  • Zadbaj o komfort dziecka - fryzura musi być ładna i wygodna.

Te zabawy kreatywne nie tylko sprawiają radość. Pomagają też rozwijać zdolności manualne u dzieci. Dzieci przez to mogą odkryć pasję do stylizacji. To wpływa na ich rozwój w przyszłości. Eksperymentuj z różnymi technikami i stylami. Znajdź idealną fryzurę dla swojej małej królewny! 

Poduszkowa Twierdza

Budowanie poduszkowej twierdzy jest świetną zabawą. Dzieci mogą przez to być bardziej kreatywne. Wystarczy kilka poduszek, koce i trochę wyobraźni.

Zróbcie razem fort z poduszek używając rzeczy z domu - wykorzystajcie do tego stoły, krzesła czy kanapy. Tworzenie takich konstrukcji to dużo radości i satysfakcji.

  • Poduszki – idealne do budowania murów.
  • Koce – użyjcie ich do budowy dachów lub ścian.
  • Stół i krzesła – pomocne w budowaniu stabilnej twierdzy.

Wspaniałym uzupełnieniem będą duże klocki piankowe, dające mnóstwo możliwości budowy. Kreatywne projekty takie jak te to fantastyczny sposób na naukę poprzez zabawę. Zachęcaj dzieci do tworzenia własnych opowieści o zabawie we wspólnie zbudowanej twierdzy. To rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne.

Bąbelkowe Tańce

Bąbelkowe tańce to świetny sposób, by połączyć aktywność fizyczną dziecka z fajnymi zabawami sensorycznymi. Wyobraź sobie, że rozkładasz folię bąbelkową na podłodze. Razem z dzieckiem skaczecie, słuchając ulubionej muzyki. To nie tylko zabawa w taniec dla dzieci. To też sposobność do odkrywania nowych dźwięków i faktur.

Zabawa jest prosta i nie kosztuje wiele. Przynosi dużo radości i pomaga pozbyć się nadmiaru energii. Dzieci mogą się dobrze bawić, jednocześnie poznając nowe odczucia przez pękające bąbelki. Bąbelkowe tańce to świetna zabawa zarówno dla jednej osoby, jak i grupy. Spróbuj, a zobaczysz ile śmiechu i szczęścia przynosi ta zabawa!

Kapslowe Wyścigi

Kapslowe wyścigi to świetna zabawa, która zmienia zwykły dzień w emocjonujący turniej. Zabawa z kapslami pomaga rozwijać kreatywność dzieci. Mogą one dekorować kapsle farbami, flamastrami i naklejkami. Tak rozpoczyna się ich niepowtarzalna przygoda.

Do budowy torów wyścigowych potrzebne są kartony, taśma klejąca i odrobina wyobraźni. Zabawa będzie jeszcze ciekawsza, gdy wykorzystacie gumowe tory do układania tras. Zabawa angażuje nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Zachęca do wspólnego spędzania czasu. Kapslowe wyścigi wzmacniają precyzję ruchów i uczą zdrowej konkurencji.

Rodzinne zabawy zbliżają do siebie członków rodziny. Wszyscy mogą cieszyć się razem, śmiejąc się i emocjonując. Organizowanie mini-turniejów tworzy okazję do świętowania każdego sukcesu. Te kreatywne gry uczą dzieci współpracy i sportowego ducha oraz dają poczucie sprawczości i radość z bycia razem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl