Darmowa dostawa od 299 zł

Zwrot do 14 dni

Wysyłka w 24 h

609 806 932

sklep@ola4kids.pl

Wersje językowe
Magia zabawek VertiPlay
Magia zabawek VertiPlay
0

Zabawki VertiPlay

Każdy rodzic troszczy się o prawidłowy rozwój swojego dziecka i stara się wybierać zabawki, które ten rozwój wspierają. Warto przyjrzeć się ofercie firmy Oribel, która stworzyła popularną i poszukiwaną serię zabawek VertiPlay. Nazwa Oribel powstała z połączenia dwóch wyrazów: original (czyli oryginalny) i belle (piękny). Produkująca zabawki VertiPlay firma powstała w 2014 roku w Singapurze. Ich produkty sprzedawane są w ponad 40 krajach na całym świecie, wiele zabawek tego producenta otrzymało prestiżowe nagrody.

zabawka vertiplay pan łoś

Firma Oribel tworzy produkty dla dzieci we współpracy z rodzicami, dba o każdy szczegół wykonania oraz bezpieczeństwo. Ich misją jest tworzenie produktów nietuzinkowych i jednocześnie estetycznych, które sprawią, że czas spędzony na zabawie jest wyjątkowy. Ta właśnie filozofia przyświecała tworzeniu linii zabawek VertiPlay.

VertiPlay – kolekcja kreatywnych zabawek dla dzieci

VertiPlay to kolekcja drewnianych i magnetycznych zabawek, które pobudzają kreatywność i wyobraźnię, rozwijają zręczność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz logiczne myślenie i zdolności analityczne u dzieci. Kreatywne zabawki VertiPlay zapewniają długie godziny wciągającej zabawy i odkrywania.

Zabawki w formie naklejki na ścianę

Wszystkie zabawki w kolekcji VertiPlay mają formę naklejki na ścianę, drzwi czy okno, dzięki czemu zajmują mało miejsca, a jednocześnie wyglądają nowocześnie i stanowią ciekawą dekorację pokoju dziecięcego.

Montaż naklejek VertiPlay jest wyjątkowo prosty. Wystarczy przetrzeć ścianę czystą ściereczką, odkleić warstwę ochronną z naklejki i zamocować zabawkę VertiPlay na ścianie czy innej płaskiej powierzchni, na przykład na drzwiach. Zanim dziecko zacznie zabawę, odczekajmy 2 godziny, aby połączenie było trwałe. Równie łatwo można zdemontować zabawkę z serii VertiPlay. Odkleja się ją powoli, zaczynając od górnego rogu. Nie zostaje po niej żaden ślad. Co ważne, folia mocująca zabawkę VertiPlay  jest wielokrotnego użytku, więc nie ma problemu z przeniesieniem zabawki w inne miejsce lub jej czasowym zdemontowaniem.

Polecane modele zabawek VertiPlay

Jednym z flagowych modeli zabawek serii VertiPlay jest Pan Łoś. To drewniany zwierzak z ruchomymi rogami, na których dziecko mocuje magnesy. Niektóre z nich przyciągają się, inne odpychają. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu magnesów dziecko musi utrzymać rogi w równowadze. Ta wyjątkowa zabawka uczy logicznego myślenia, zasad fizyki oraz trenuje koordynację ruchową i zdolności manualne. Pan Łoś z VertiPlay uczy również skupienia i cierpliwości.

Kolejna, często wybierana przez rodziców zabawka VertiPlay to Zaczarowany Ogród. Jest to układanka magnetyczna ze zwierzątkami (ptaki, wiewiórki, jeż, pszczoły) oraz roślinami, przedstawiająca wiosnę i jesień. Jej elementy pozwalają dziecku układać scenki z życia zwierzątek, co rozwija jego kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności manualne. Ten model zabawki uczy również na czym polega zmiana pór roku.

W podobny sposób rozwija zabawka VertiPlay Domek Wiewiórki. Są to złożone z 6 części puzzle, które opowiadają różne historie z życia zwierzątek.

Aby uwrażliwić dziecko na muzykę, warto wybrać Cymbałki Magiczny Pociąg. Ten wyjątkowy instrument muzyczny posiada piękne kolory, przez co stanowi ozdobę w pokoju i dzieci chętnie się nim bawią. Zabawkowy instrument VertiPlay Wydaje przyjemne dźwięki, jednocześnie daje możliwość strojenia i zmiany wysokości dźwięków przed dokręcanie lub luzowanie śrubek.

Bardziej dynamiczne modele zabawek VertiPlay to te, których bohaterowie poruszają się po drabinkach w dół i w górę. Przykładem są Jack & Jill, którzy turlają się w dół zbocza, Uciekający Pajączek, który chowa się przed deszczem oraz Jaś i Olbrzym (dziecko musi pomóc Jasiowi schronić się przed olbrzymem w domu).

VertiPlay – kategorie wiekowe

Większość zabawek z serii VertiPlay przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale znaleźć można również modele dla młodszych maluchów. Dla dwulatków polecamy modele: Wesoła Ciuchcia, Domek Wiewiórki oraz Cymbałki Magiczny Pociąg. Rodzicom dzieci w wieku 18 miesięcy sugerujemy zakup modelu Leśni Przyjaciele.

zabawka vertiplay wesoła ciuchcia

W ofercie zabawek VertiPlay znajdziemy także modele przeznaczone dla dzieci w wieku poniżej roku. Przykładem mogą być tutaj drewniane kołatki. Zabawkowe kołatki VertiPlay dostępne są w kształcie żabki, jeża lub tygryska. Umieszczone na drzwiach uczą dziecko pukania przed wejściem, ale jednocześnie stanowią idealny instrument uwrażliwiający na dźwięki i rytm. Innym pomysłem dla najmłodszych jest Pan Dzięcioł. Wystarczy nacisnąć jego ogon, aby stukał w drzewo. Na drzewie znajdują się też wiatraczki, które dziecko może wprawiać w ruch rozwijając zdolności motoryczne.

Jakość zabawek VertiPlay

Wszystkie produkty z serii VertiPlay spełniają wyśrubowane wymagania amerykańskie oraz europejskie (ASTM, EN) dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Firma Oribel ogromną wagę przykłada do jakości swoich wyrobów. Dotyczy to zarówno materiałów, z których wykonują zabawki, jak ich używanych w fabryce maszyn. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Bezpieczeństwo dzieci jest dla firmy najważniejsze.

Zabawki VertiPlay to idealny pomysł na prezent oraz najlepsza inwestycja w rozwój naszego dziecka.

[product id="3093, 3095, 3096, 3098, 3097, 3099, 3203, 5609, 5610, 5611" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl