Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Magnetyczna tablica suchościeralna najlepszą dekoracją do pokoju dziecka
Magnetyczna tablica suchościeralna najlepszą dekoracją do pokoju dziecka

Tablica magnetyczna

Inspirujące elementy wyposażenia pokoju dziecięcego stanowią doskonały sposób uzyskania unikalnego efektu wizualnego oraz sprawiają, że dziecko chętnie przebywa w pomieszczeniu. Wyjątkową popularnością wśród dekoracji do dziecięcego pokoju cieszą się przedmioty i ozdoby, które nie tylko pięknie i nowocześnie wyglądają, ale ponadto kreują przestrzeń do znakomitej zabawy. Dla starszych dzieci przedmioty i akcesoria dekoracyjne, które nie muszą już stanowić przedmiotu zabawy, spełniają funkcje praktyczne, pomagając utrzymać w pokoju porządek lub zaprowadzić organizację rytmu codziennego. Z tych właśnie powodów rosnącą popularnością cieszą się magnetyczne, suchościeralne tablice dla dzieci.

Czym tak naprawdę jest suchościeralna, magnetyczna tablica do pokoju dziecięcego

Dziecięca tablica magnetyczna jest przedmiotem, wykonanym z płyty MDF, większości przypadków posiadającym drewnianą ramę, a jej powierzchnia tablicowa poza możliwością przyczepienia magnesów posiada funkcję tablicy suchościeralnej lub kredowej. Suchościeralna tablica magnetyczna dla dzieci przystosowana jest do przytwierdzenia magnesu, za pomocą którego na tablicy można umieścić ważne zapiski, fotografie lub niezbędne przypomnienia.

tablica magnetyczna kredowa

Tablica suchościeralna posiada białą powierzchnię, na której można używać flamastra wymazywalnego. W zestawie z tablicą otrzymujemy flamaster oraz gąbkę, za pomocą której, na sucho, w prosty sposób można usunąć wcześniejsze zapisy lub rysunki. Tablica magnetyczna kredowa poza możliwością przyczepienia magnesu, posiada powłokę kredową, z której rysunki zapisy naniesione kredą, można usunąć za pomocą wilgotnej gąbki lub ścierki. Tablica magnetyczna dla dzieci jest zabawką, którą łatwo montuje się do ściany za pomocą taśmy montażowej dwustronnej, kleju montażowego lub za pomocą wkrętów.

Popularne modele dziecięcych tablic magnetycznych

Wśród zróżnicowanej oferty tablic magnetycznych na uwagę zasługują modele, sprawdzające się w pokojach dziecięcych. Doskonałe do pokoju przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym tablice magnetyczne na ścianę dostępne są w kształcie kraba, misia, ptaszka, ciastka, jeża, gąsienicy, kota, rakiety, robota lub w kształcie domku.

 

tablica suchościeralna

 

Drewniana ramka, stanowiąca kształty zwierzątek prezentuje się wyjątkowo gustownie, dopasowując się stylistyką do aranżacji każdego pokoju. Naturalne drewno sosnowe jest w pełni bezpieczne dla dzieci, ekologiczne i można je pomalować ekologiczną farbą wodną na dowolny kolor. Z kolei nowocześnie, minimalistycznie prezentujące się tablice magnetyczne z płyty MDF w wersji pozbawionej ramki, doskonale wyglądają w pokojach starszych dzieci.

Jaką tablicę magnetyczną wybrać do pokoju dziecka?

Do pokoju przedszkolaka warto wybrać tablicę magnetyczną kredową, która dostępna jest w wersji z drewnianą ramą w kształcie zwierzątka. Gustowna, nowoczesna, a jednocześnie podobająca się dzieciom tablica magnetyczna kredowa stanie się ulubioną zabawką, która nie zajmuje miejsca na podłodze. Dzięki możliwości tworzenia kredowych dzieł oraz przyczepiania magnesów tablica magnetyczna w pokoju przedszkolaka zapewni długie godziny wspaniałej, kreatywnej zabawy.

 

drewniana tablica magnetyczna suchościeralna

Do pokoju dziecka w wieku szkolnym warto zainwestować w nowoczesną tablicę magnetyczną suchościeralną, która zapewni znakomitą organizację dnia dziecka. Dzięki możliwości zanotowania na tablicy potrzebnych informacji, nauka do każdego sprawdzianu będzie łatwiejsza. Możliwość przyczepienia obrazków, planu lekcji lub fiszek ze słówkami w obcym języku pozwoli wzrokowo zapamiętać niezbędne informacje.

 

tablica kredowa magnetyczna

Dlaczego warto kupić tablicę magnetyczną?

Tablica magnetyczna w dziecięcym pokoju to nieskończoność zalet. Dzięki łatwemu mocowaniu do ściany, tablica magnetyczna nie zajmuje miejsca w pokoju dziecięcym. Jej unikalna stylistyka podkreśli nowoczesną aranżację pomieszczenia, a wielofunkcyjność przeznaczenia zapewni rozwój kreatywności u dziecka w każdym wieku. Niezawodna tablica magnetyczna stanie się integralną częścią pokoju dziecięcego, dzięki której w pomieszczeniu zapanuje przyjemna atmosfera. Zabawy dziecięce przy użyciu tablicy pobudzą wyobraźnię artystyczną oraz pozwolą nauczyć się zapamiętywania wzrokowego. Doskonała organizacja przestrzeni pokoju dziecięcego dzięki tablicy magnetycznej pomoże wprowadzić u dziecka zdolność porządkowania i systematyczności.

[product category_id="575"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl