Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Modu - czy wiesz, że te wyjątkowe klocki wybrano Zabawką Roku 2020?
Modu - czy wiesz, że te wyjątkowe klocki wybrano Zabawką Roku 2020?

Modu - kreatywna Zabawka Roku 2020

Rok 2020 to czas wyjątkowy pod wieloma względami. Większość z nas odczuwa bezpośrednie skutki pandemii koronawirusa, zostaje rodzicami, ciociami, wujkami, babciami i dziadkami lub zmaga się z ograniczeniami. Zmiany są koniecznością, dlatego tak ważne jest, aby kreować pozytywne efekty metamorfoz. W 2020 roku nie brak doskonałych pomysłów, kreatywnych rozwiązań i ofert produktów dla dzieci, znakomicie sprawdzających się podczas przymusowej izolacji w domach. Trend ten dotyczy między innymi zabawek.

 

schodki zbudowane z klocków modu

 

To dzięki nim zachowanie dobrego nastroju, pozytywnego myślenia i odrobina dziecięcej radości jest tym, co pozwala uśmiechać się każdego dnia. Pozwól sobie na chwilę beztroskiej zabawy z dzieckiem i zapomnij o codzienności. Modu – kreatywne klocki z pianki EVA zostały wybrane Zabawką Roku 2020. Kwarantanna, przymusowy lockdown? Podaruj dziecku zabawkę, z którą nie będzie się nudziło. A Ty po prostu baw się dobrze i ciesz się czasem, spędzonym z najbliższymi.

Nowoczesne, kreatywne klocki Modu rozwijają motorykę dużą

Wykonane z wysokogatunkowej, elastycznej, lekkiej pianki EVA duże klocki Modu przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Wyjątkowe kreatywne klocki z pianki poliuretanowej Modu wykonano w odcieniu neutralnej, jasnej szarości, dzięki czemu doskonale dopasowują się do każdego wnętrza, nie zaburzają dziecięcej percepcji i rozwijają wyobraźnię. Klocki Modu zostały wykonane z wysokiej klasy, przebadanych materiałów, a jakość i bezpieczeństwo zabawki potwierdzono certyfikatami.

 

dziewczynka bawiąca się zabawką modu

 

Kreatywne klocki Modu, dostępne są w formie zestawu podstawowego oraz zestawów uzupełniających. Już w podstawowej wersji znajdziesz klocki Modu, z których Twój szkrab wykona wiele kombinacji zabawek, od twistera, poprzez roller, po jeździk. Duże klocki Modu znacznie wpływają na rozwój motoryki dużej u dzieci, wspomagają trening koordynacji oraz rozwijają zdolności konstrukcyjne. Największą ich zaletą jest rozmiar, pozwalający tworzyć przedmioty do użytku przez dziecko. Nie mini wersje pojazdów, huśtawek, równoważni, a konstrukcje, z których rzeczywiście mogą korzystać i doskonale bawić się bez efektu znudzenia.

Dla kogo zaprojektowane i stworzone zostały klocki Modu?

Zabawka Roku 2020, czyli klocki kreatywne Modu przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Bezpieczne klocki Modu sprawią ogromną radość dziecku, które opanowuje sztukę chodzenia, maluchowi, który chce chodzić i biegać szybciej, dalej, samodzielnie, a także starszym dzieciom, które stworzą z nich unikalne pojazdy i budowle. Zabawka kreatywna Modu sprawdza się zarówno dla najmłodszych dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki, jak i dla miłośników zabawy, będących w wieku przedszkolnym. Nowoczesne klocki Modu dostępne są w zróżnicowanych, a zarazem prostych kształtach, które pozwalają na łatwe dopasowanie.

 

zabawka modu w pokoju dziecka


Zestawy podstawowe oraz uzupełniające zawierają elementy, z których można wykonać stabilne konstrukcje – budowle oraz odporne na uszkodzenia pojazdy, pchaczki, bujaki oraz rollery. Nowoczesna zabawka Modu zapewnia dzieciom moc nieograniczonej zabawy. Polecana jest szczególnie ze względu na ogromny wpływ na rozwój kreatywności oraz motoryki dużej u dzieci. Dorośli chętnie uczestniczą w zabawie z tymi klockami, z których stworzysz to, co praktyczne, funkcjonalne, a jednocześnie sprawiające dziecku mnóstwo frajdy.

 

rodzic z dzieckiem podczas zabawy klockami modu

 

Nieograniczone możliwości wspaniałej zabawy z Modu

Zestaw Modu to zabawka, która zawiera klocki, wyróżniające się lekkością, łatwym i stabilnym mocowaniem to moc zabawy na co dzień. Co dziś zbuduje Twój szkrab? Wśród produktów z kolekcji Modu dostępne są nie tylko proste kształty klocków. Do dyspozycji pozostają kółka skrętne, koła piankowe, elementy typu podstawa prosta, zaoblona oraz klocki trójkątne. Klocki piankowe Modu nie bez przyczyny wybrano Zabawką Roku 2020. Dzięki jednemu zestawowi dziś Twój maluszek może bawić się lokomotywą, w której osobiście usiądzie, jutro bujaczkiem, a pojutrze autkiem o fantazyjnym kształcie. Czy przypominasz sobie dziecięcą chęć osobistego wypróbowania każdego pojazdu, nawet tego najmniejszego oraz każdej huśtawki i karuzeli. dostępnych w mini zestawach dla lalek lub figurek z tworzywa? Z klockami Modu jest to możliwe – wystarczy zaprojektować kształt lub skorzystać z gotowych pomysłów, dołączonych w formie książeczki do każdego zestawu Modu.

[product search="modu"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl