Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Dekoracje ścienne Safari – sposób na przestrzeń pełną natury
Dekoracje ścienne Safari – sposób na przestrzeń pełną natury
0

Dekoracje ścienne Safari

Przestrzeń dziecka musi by przyjazna. To królestwo, w którym maluch poznaje świat, uczy się i odkrywa nowe rzeczy. Maluchy najlepiej czują się w ciekawych wnętrzach, które je inspirują i zachęcają do stawiania pytań. Dekoracje ścienne Safari to przykład ozdób, które potrafią zwykły pokój zamienić w krainę pełną przygód. To produkty, o których zamarzy Twoje dziecko.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Czy dziecku potrzebne są dekoracje w pokoju?
 • Dlaczego dekoracje ścienne Safari są dobrym pomysłem na udekorowanie dziecięcego pokoju?
 • Czy warto inwestować w drewniane ozdoby ścienne?

Każde dziecko lubi pomieszczenia pełne kolorów, kreatywnych dodatków i wspaniałych ozdób. Przestrzeń, w której nie tylko się bawi, ale również uczy i wypoczywa, nie powinna eksponować chaotycznych i zbyt ostrych kolorów. Lepiej urządzić ją w łagodnych i naturalnych odcieniach. To nie tylko pastelowe, jasne barwy, ale również kojąco wpływająca na zmysły natura w postaci drewnianych elementów, z których wykonane są ścienne dekoracje Safari do pokoju dziecięcego.

Ścienne dekoracje Safari – pomysł na przyjazne wnętrze dziecięcego pokoju

Ozdoby prezentujące jasne, lite drewno działają korzystnie na układ nerwowy dziecka, koją zmysły, ale przede wszystkim wprowadzają pod dach naturę i ocieplają przestrzeń. Powieszone na ścianie w pokoju dziecka drewniane, egzotyczne zwierzęta są świetną dekoracją, ale pełnią również szereg innych funkcji.

 1. Pomagają wykreować wyjątkowy styl, sprawiają, że wnętrze dziecięcego pokoju staje się niepowtarzalne i wyjątkowe.
 2. Rozwijają dziecko, stymulują jego wyobraźnię, inspirują i zachęcają do zabawy.
 3. Edukują malucha i motywują do zadawania pytań. Dzieci przyswajają pierwsze nazwy zwierząt, uczą się ich klasyfikacji, występowania i poznają gatunki zagrożone.
 4. Nadają konkretny temat wnętrzu – dekoracje ścienne Safari są idealne do budowania odpowiedniego klimatu w dziecięcej przestrzeni oraz tak modnych aktualnie pokojów tematycznych.

Takie ozdoby są twórczym i oryginalnym dopełnieniem pokoju. Spełniają marzenia dziecka o własnej przestrzeni, w której znajdują się przedmioty, odzwierciedlające to, co lubi. Dzięki nim będzie miało ono zapewnione dobre warunki do nauki i jednocześnie otoczenie, które budzi ciekawość świata i wpływa na kreatywność.

 

dekoracja ścienna safari zebra

dekoracja ścienna Safari Zebra

 

Jakie są zalety ściennych dekoracji Safari?

Dekoracje Safari są oryginalne, a swoim designem i wykonaniem przyciągają wzrok. Przestrzeń z drewnianym okazem słonia lub żyrafy staje się namiastką dalekiej podróży, przenosi do świata gorącej pustyni i ożywczej, afrykańskiej sawanny. Ozdoby ścienne Safari od razu zamienią zwykły dziecięcy pokój w krainę pełną przygód, w której dziecko czuje się bezpiecznie i ma odpowiednią scenę do inspirujących zabaw. Jakie są dodatkowe plusy ściennych dekoracji Safari?

 • Nie obciążają ścian - To cienka, 3 mm sklejka, która ze względu na wagę nie stanowi żadnego zagrożenia dla dzieci, można ją powiesić w dowolnym miejscu dziecięcego pokoiku, ponieważ jest wyjątkowo lekka.
 • Są trwałe – ścienne dekoracje Safari zostały wyprodukowane z drewna brzozowego, które tak jak dąb jest twarde, gęste, odporne na pęknięcia i złamania. Produkty stanowią wyjątkowo wytrzymałą ozdobę.
 • Reprezentują w szlachetny sposób naturę – dekoracje ocieplają i rozjaśniają wnętrze pokoju dziecięcego. Brzozowa sklejka przepięknie prezentuje drzewo delikatnym usłojeniem i przyjazną strukturą.
 • Łatwy montaż - ponieważ dekoracje Safari posiadają specjalne gumki, dołączone do każdego produktu, podobnie jak informacje o sposobie zawieszenia na ścianie.
 • Mają przyjemną fakturę – każdy model to ciepły i gładko wypolerowany materiał, który stymuluje sensorycznie dziecko i rozwija w nim zmysł dotyku.
 • Pozwalają na samodzielny demontaż i ponowny montaż - Dekoracje ścienne Safari są tak skonstruowane, by maluch sam mógł z lekkością przesuwać ozdoby w zupełnie inne części pokoju, bez niszczenia i zabrudzania ścian.
 • Zachwycają designem – Safari to ponadczasowe ozdoby, które w oryginalny sposób dekorują dziecięcy pokój. Od razu rzucają się w oko, tworząc wypukłe, interesujące, ścienne formy.

dekoracja ścienna safari lew

dekoracja ścienna Safari Lew 

 

Dlaczego warto wprowadzić do dziecięcego pokoju ścienne dekoracje Safari?

Dekoracje Safari to uniwersalne dodatki, które dzięki wykonaniu z drewna są plastyczne – łatwo można je zestawiać z innymi ozdobami i pozostałym wyposażeniem wnętrza pokoju dla dziecka. Drewno jest na tyle neutralne, że dobrze harmonizuje z każdym stylem dziecięcej przestrzeni. Choć ozdoba idealnie nadaje się do nurtów boho i dziecięcych pokojów o tematyce leśnej dżungli to równie dobrze sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, eko i skandynawskich.

Dekoracje Safari niosą wiele korzyści:

 • Sprzyjają wnętrzu, oprócz tego, że dekoracje na ścianę gustownie podkreślają klimat, tworzą bajkową atmosferę oraz wprowadzają do środka dziecięcego pokoju balans i równowagę.
 • Ocieplają pokój dziecka, lite drewno buduje odpowiedni nastrój i przyjemną aurę, które przekładają się na dobre samopoczucie malucha.
 • Dekoracje ścienne Safari są bezpieczne – to subtelne materiały, które nie obciążają przestrzeni i nie stanowią żadnego zagrożenia dla dzieci. Są gładko wypolerowane i posiadają wymagane atesty.
 • Przybliżają dziecku naturę – ozdoby ścienne uczą i wskazują na istotną, zdrową relację pomiędzy człowiekiem a przyrodą.
 • Nie są drogie – Safari to dekoracje, na które może sobie pozwolić każdy rodzic.

Nie ma lepszego miejsca niż pokój dziecka, by uczynić go niezwykłym miejscem. Niech to będzie wyjątkowa kraina – wypełniona naturą, radosną zabawą, emocjami i niesamowitymi historiami. Warto postarać się przy aranżacji dziecięcego wnętrza i podarować mu to, co najlepsze. Ścienne dekoracje Safari są niezastąpione i z pewnością w tym pomogą!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl