Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

MiniMeis – nosidełka G4, dzięki którym zupełnie zmienisz swoje życie i malucha
MiniMeis – nosidełka G4, dzięki którym zupełnie zmienisz swoje życie i malucha

Nosidełka MiniMeis G4

Są takie produkty dla dzieci, że kiedy sprawdzisz, jak działają, nie chcesz się już z nimi rozstawać. Do nich należy innowacyjne nosidełko MiniMeis G4, które stało się rewolucją wśród dostępnych modeli na rynku. To pierwsza na świecie wersja, która powstała dzięki testom, jakie przeprowadzili rodzice, używając produktów podczas długich wędrówek i spacerów. Przekonaj się, że warto je mieć.

Tak funkcjonalne nosidełko jako jedyne na świecie daje sztywne podparcie dla pleców dziecka, co jest istotne dla zdrowia i komfortu malucha. Oferuje noszenie dziecka w pozycji siedzącej, ponad głową rodzica, otwierając dziecku przestrzeń i pozwala cieszyć się z uroków wspólnej wędrówki. Nosidełko MiniMeis Jest idealną alternatywą do noszenia na rękach i pozwala rodzinom uprawiać sport, bez konieczności pozostawiania szkraba pod opieką niani. Dziecko razem z Tobą wędruje nawet po górskich szlakach!

Co wyróżnia nosidełka MiniMeis G4?

Jeśli szukasz turystycznego nosidełka dla swojego dziecka, zawsze wybieraj model, który ma usztywnione plecy, wymagane atesty i certyfikaty. Misją twórców nosidełek MiniMeis G4 było stworzenie najlepszego na świecie nosidełka, które zachęcałoby do ruchu razem z dziećmi. Julius i Tarjei to ojcowie i założyciele firmy, którzy przez 7 lat testowali i udoskonalali swoje prototypy na górskich szlakach. To pierwsze skandynawskie nosidełko, które zawiera tak innowacyjne rozwiązania oraz pozwala spojrzeć na noszenie dzieci z zupełnie innej perspektywy.

Główną cechą nodidełka MiniMeis G4 jest to, że możesz nosić dziecko w lubianej przez niego pozycji „na barana” i zapewnić bobasowi dobrą widoczność. Dziecko nie jest schowane za plecami, ma wolne rączki, dlatego może trzymać swobodnie napój lub ulubioną maskotkę. Nosidełko MiniMeis G4 przewyższa technologicznie klasyczne nosidełka turystyczne, ponieważ jest kompaktowe, lekkie i nie obciąża kręgosłupa osoby noszącej. Wyróżnia się wysokim bezpieczeństwem i umożliwia spędzanie czasu z dzieckiem podczas uprawiania swoich pasji. Co dodatkowo wyróżnia takie nosidełko? 

 • Wykorzystuje inteligentny system przenoszenia obciążenia znany z plecaków trekkingowych na górne partie ciała – ma wygodny pas piersiowy. Obciąża w pozycji pionowej, a nie tylnej, co zdecydowanie zwiększa komfort rodzica.
 • Zwalnia ręce dziecka i rodzica. Możesz podczas wędrówki używać dodatkowo kijków lub nieść aparat.
 • Jest niezwykle trwałe – produkt wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów na tyle wytrzymałych, by produkt był niezawodny i dobrze służył przez długi czas, nawet w ekstremalnych warunkach. Do tego nosidełko MiniMeis G4 jest przetestowane pod kątem długotrwałych obciążeń.
 • Zachwyca kreatywnym i prostym designem. Zaprojektowano je tak, by zapewnić zarówno rodzicowi, jak i dziecku, większy komfort. Nie musi łączyć w sobie obowiązkowego plecaka, jak w innych modelach, ale można je nosić równie wygodnie z dodatkowym ekwipunkiem na plecach. Osoba niosąca dziecko sama decyduje o tym, jaki chce nieść ciężar.

Nosidełka turystyczne MiniMeis G4 są solidnymi, stelażowymi konstrukcjami montowanymi bezpośrednio na barkach, a nie plecach rodzica. Dziecko ma w nich pozycję siedzącą, zabezpieczoną dzięki specjalnym paskom, w które wkłada stopy. Korzystający z takiego nosidełka maluch nie wisi, tylko wygodnie siedzi w prawidłowej pozycji, mając kolana pod kątem 90o, co zapewnia mu prawidłową postawę, nie męczy bioder i sprzyja przyjemnym podróżom. Nie bez przyczyny produkt został uznany przez magazyn „Time” najlepszym, innowacyjnym odkryciem roku.

 

dziecięce nosidełko minimeis g4

 

Popularne modele nosidełka MiniMeis G4?

Producenci nosidełek MiniMeis G4 proponują 5 ciekawych wersji kolorystycznych. Do wyboru masz model granatowy, bordowy, grafitowy, szaro-pomarańczowy oraz moro. To ciągle ten sam wariant nosidełka, który obejmuje produkt wyposażony w odpowiedni stelaż i pasy. Dodatkowym elementem jest wyciągany daszek, który w sekundę otwiera parasol nad głową Twojego dziecka, by uchronić go przed nadmiernym słońcem lub deszczem. Do każdego z tych produktów możesz dokupić pasujący, kompaktowy plecak o pojemności 28 l., który wyróżnia się ciekawym profilem pasów i wygodnym noszeniem. W nim możesz mieć dodatkowe produkty, ale został on stworzony przede wszystkim do przechowywania nosidełka. Nosidełko MinieMeis G4 to idealna opcja, dla starszych dzieci, które trochę wędrują na własnych nogach, a kiedy się zmęczą, mogą zawsze skorzystać z nosidełka. W każdej chwili rodzic wyciąga z plecaka siedzenie i umieszcza je na ramionach. Firma niedawno wprowadziła do oferty także dodatkowe, ergonomiczne saszetki, które przypinasz z przodu do paska. W czasie podróży możesz schować telefon i portfel, wciąż zachowując wolne ręce. Ciekawym dodatkiem jest lusterko w prawym pasie, które rodzic może zawsze wyciągnąć, by zobaczyć w nim dziecko. To pozwoli Ci kontrolować sytuację – wiesz, czy maluch śpi, czy jest aktywny.

Jak używać nosidełka MiniMeis G4?

Przed każdym spacerem trzeba przygotować nosidełko MiniMeis do użycia – rozłożyć z wersji składanej do normalnej. Potem wyciągasz do góry stelaż, a nosidełko zakładasz na ramiona. Następnie przypinasz 2 cieńsze paski umieszczone z tyłu do przedniego, poprzecznej i szerokiego panelu oraz jednym ruchem palca regulujesz odpowiednią długość. Teraz umieść maluszka w nosidełku i koniecznie zapnij w nim przedni pas bezpieczeństwa, tworząc dla niego bezpieczne siedzisko, z którego nie zsunie się do przodu. Następnie przymocuj jego stopy za pomocą pasków do naramienników, tak by bobas miał w czasie podroży nóżki w jednym miejscu. Dzięki temu unikniesz niespodziewanego kopnięcia w głowę. Pamiętaj o pozycji bobasa. Nigdy nie sadzaj go na blisko szyi, tylko przesuń lekko w nosidełku za linię pleców. Dziecko powinno tylną częścią ciała całkowicie przylegać do podpory pleców, włączając w to jego dolny odcinek kręgosłupa. Składanie jest dziecinne proste – za pomocą lekkiego nacisku jednego palca składasz stelaż w pół, przywracając go do wersji kompaktowej.

Zaletą dziecięcych nosidełek MiniMeis G4 jest to, że mogą być one stosowane przez cały rok. Koniecznie pamiętaj, że dziecko w nosidle nie rozgrzewa się ruchem, w przeciwieństwie do dźwigającego go rodzica, dlatego bobas powinien być odpowiednio ubrany. Aby zwiększyć wygodę dziecka, warto je zaopatrzyć w poduszkę na szyję. Gdy zaśnie, zapobiegnie ona niekontrolowanemu kiwaniu się główki i ochroni szyjny odcinek kręgosłupa. Co 2-3 godziny rób przerwy, aby wyjąć malucha z nosidełka. Pozwól mu wtedy pochodzić, o ile stawia sam kroki i poleżeć na kocu. Jeśli dziecko jest bardzo śpiące, można pozwolić mu zdrzemnąć się, zamiast trząść nim w pozycji siedzącej. Dziecko trzeba chronić przed słońcem, dlatego obowiązkowo stosuj kremy z filtrem, ale przede wszystkim korzystaj z daszka!

Od kiedy stosować turystyczne nosidełko MiniMeis G4?

Producent zaleca stosowanie nosidełka MiniMeis G4 dzieciom od 6 miesiąca życia do 4-5 lat, a maksymalna granica obciążenia wynosi 18 kg. Tutaj należy jednak kierować się indywidualnym rozwojem maluszka i jego predyspozycjami. Mające pół roku dziecko może z pozycji noszenia na brzuchu przejść do pozycji przodem do świata, pod warunkiem, że samo już siedzi i trzyma prosto główkę. To istotne elementy, decydujące o wspólnych podróżach. Większość lekarzy skłania się do tego, by maluch miał 9 miesięcy – wtedy masz pewność, że zniesie dłuższą podróż z przyjemnością i nic nie zagrozi jego zdrowiu. Przygodę z nosidełkiem zawsze zaczynaj od krótkich dystansów, by dziecko przyzwyczaiło się do takiej formy noszenia.

 

nosidełka minimeis g4

 

Zalety nosidełka MiniMeis G4

Korzyści tego produktu jest wiele, ponieważ unikalne cechy nosidełka MiniMeis G4 zupełnie zmieniają życie zarówno dziecka, jak i rodzica. Produkt jest solidny i mocny – przeszedł wszystkie testy bezpieczeństwa przeprowadzane przez firmę SGS, zarówno w UE, jak i w USA.

Zalety używania nosidełka przez dziecko

 • To pierwsze na świecie nosidełko na ramiona dla niemowląt z perfekcyjnym podparciem pleców, które dba o zdrowy kręgosłup malucha i odpowiedni rozstaw bioderek.
 • Dzieci mają zapewnioną pełną widoczność. Poza tym bardzo lubią być noszone w taki sposób.
 • Produkt zwalnia rączki malucha, może on podczas wycieczki swobodnie nimi operować.
 • Małe szkraby mają zapewniony komfort – produkty są wykonane z materiałów przyjaznych dla skóry, w pełni oddychających i niepodrażniających, a paski i zapięcia są wyjątkowo miękkie.
 • Dzięki takiemu produktowi dzieci mogą uczestniczyć aktywnie w życiu rodzica. Są zawsze blisko niego, nawet podczas górskich wędrówek, co wpływa na wywiązywanie się szczególnej więzi. 

Korzyści, jakie czerpie z nosidełka MimiMeis G4 rodzic

 • Opiekun staje się bardziej mobilny, może wszędzie zabrać ze sobą dziecko – wygoda takiego krzesełka sprawia, że z dzieckiem możesz zrobić zakupy lub załatwić sprawę w urzędzie, bez konieczności wyprowadzania wózka i pakowania go do auta.
 • Nosidełko tak rozkłada ciężar dziecka na ciele rodzica, że jego kręgosłup nie jest za mocno obciążony. Perfekcyjny pas piersiowy pozwala utrzymać dziecko blisko tułowia rodzica, co także odciąża kręgosłup i mięśnie przedniej strony ciała, w tym brzucha.
 • Nosidełko MiniMeis G4 pozwala mieć wolne ręce, dzięki czemu mając dziecko stale pod opieką, możesz wykonywać lekkie prace domowe. Idąc na spacer drugie dziecko swobodnie złapiesz za rękę jednocześnie mając niemowlaka przy sobie.
 • Rodzic sam zakłada i składa nosidełko, bez niczyjej pomocy. Nawet mama swobodnie włoży do środka dziecko, ponieważ to bajecznie prosty i łatwy w użyciu stelaż.
 • Z takim krzesełkiem na ramionach dotrzesz razem z dzieckiem wszędzie tam, gdzie nie możesz wejść z wózkiem.

Nosidełko MiniMeis G4 pozwala dzieciom już od najmłodszych lat rozwijać pasje, kreuje z nich małych odkrywców. Zapewnia im przebywanie na świeżym powietrzu, zawsze w pobliżu rodzica, przez co czują się bezpieczne. Rodzic korzysta z lekkość produktu – nosidełko waży nieco ponad kilogram i jest najlżejszym produktem ze stelażem na rynku! Wspaniale się je nosi, a po kompaktowym złożeniu ma tylko 30x30 cm. To w pełni ergonomiczny produkt, dzięki któremu nie musisz rezygnować ze swoich zamiłowań i aktywności, będąc rodzicem. Razem z dzieckiem możecie cieszyć się pełnią życia!  

Dla kogo jest dedykowane nosidełko MiniMeis G4?

To produkt dla postępowych rodziców, którzy nie chcą czuć się ograniczeni i bardzo kochają wolność. Udowadnia, że bycie rodzicem wcale nie musi wiązać się z rezygnacją aktywnego życia. Wciąż możesz cieszyć się długim spacerem do parku lub pieszą wędrówką, mając u boku malucha i wcale nie musisz iść na kompromisy. Produkt jest wsparciem dla rodzin z dziećmi, klasycznego układu 2+2, w którym możecie korzystać nawet z dwóch nosidełek. Wspólnie będziecie cieszyć się wakacjami i urlopem, zaszczepiając w dzieciach miłość do przyrody już od najmłodszych lat. Produkt mobilizuje do ruchu, wychodzi poza schematy i wskazuje na ważny związek pomiędzy człowiekiem i naturą. Uczy też wspólnego bycia ze sobą. 

Nosidełka MiniMeis G4 to funkcjonalna rewolucja, ale przede wszystkim dobra inwestycja. Popyt na nie rośnie, ponieważ coraz więcej rodziców przekonuje się do takiej formy bliskości i podróżowania z dzieckiem. Nie martw się, że raz wydane pieniądze przepadną. Okazuje się, że nosidełka sprzedają się równie dobrze na rynku wtórnym niż wózki dziecięce. Korzystaj z tylko produktów dla dzieci, które są Twoim wsparciem i czerp inspirację ze skandynawskiego podejścia do życia! Z nowoczesnymi nosidełkami MiniMeis G4 to jest możliwe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl