Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Pudełko wspomnień - Memory Box
Pudełko wspomnień - Memory Box

W naszym życiu pojawia się wiele momentów, które chcielibyśmy zatrzymać w czasie i uwiecznić. Jednym z najważniejszych i najbardziej wzruszających są narodziny dziecka. To wyjątkowa, piękna chwila, która zmienia wszystko. Moment, który będziemy wspominać całe życie.

Pudełko wspomnień - Memory Box

Idealną pamiątką, która pozostanie z nami na lata i będzie przypominała to niezwykłe wydarzenie, jest memory box. Nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza dosłownie „pudełko ze wspomnieniami”. Najprostszą i pierwotną jego formą jest zwykłe pudełko, do którego rodzice wkładają na pamiątkę różne przedmioty związane ze szczególnymi chwilami z życia dziecka. Mogą to być pierwsze buciki, samodzielnie wykonany rysunek, laurka dla mamy czy pierwszy ząbek, który wypadł. Pudełko wspomnień posiada jednak wiele innych odmian.

 

pudełko wspomnień                    memory box 

 

Memory Box to idealny pomysł na prezent!

Jedną z odmian pudełka wspomnień jest spersonalizowana, idealna na prezent, ramka na ścianę, w której umieszczone jest imię dziecka, jego data urodzin oraz wybrany przedmiot kojarzący się maleństwem. Memory Box w tej formie można uzupełnić poprzez dodanie odpowiedniej dedykacji.

Prezent dla rodziców

Memory box jest idealnym pomysłem na podarunek dla świeżo upieczonych rodziców, na przykład jako prezent na baby shower lub przyjęcie pępkowe. Otrzymując w prezencie pudełko wspomnień rodzice dziecka na pewno będą wzruszeni, a podarowany memory box zostanie z nimi na bardzo długo. Jeśli zatem zastanawiacie się jaki upominek przynieść ze sobą na pępkowe, baby shower lub inna podobną uroczystość, to wybór pudełka wspomnień z całą pewnością będzie trafiony.

Prezent od rodziców

Jeśli jesteśmy rodzicami i organizujemy przyjęcie pępkowe lub baby shower z okazji narodzin dziecka, warto rozważyć sprezentowanie pudełka wspomnień wszystkim obecnym na spotkaniu najbliższym, dla upamiętnienia tego wydarzenia. Nie zapomnijmy oczywiście o sobie i koniecznie zostawmy jeden memory box w domu. Wywołujące wspomnienia pudełko stanie się piękną pamiątką, którą będziemy troskliwie przechowywać przez lata. Starsze dzieci uwielbiają przeglądać takie przedmioty, słuchając opowieści rodziców z czasów, kiedy były jeszcze bardzo malutkie.

Nawet jeśli otrzymamy kilka takich prezentów od przyjaciół i rodziny, będą one stanowiły oryginalną, pamiątkową ozdobę pokoju naszego dziecka, zastępując obrazki na ścianie.

Pudełko wspomnień na chrzest

Spersonalizowany memory box będzie nie tylko doskonałym prezentem dla rodziców na baby shower lub pępkowe. Pudełko wspomnień to także idealny prezent na chrzest. Rodzice mogą sami przekazać taki podarunek dziadkom oraz rodzicom chrzestnym maleństwa. Na pewno będzie to wyjątkowo cenna pamiątka z chrztu.

Kolejnym sposobem wykorzystania pudełka wspomnień jest zawieszenie go na ścianie w pracy. Memory box jest nienarzucający się i subtelny, ale w każdym momencie będzie przypominał mamie i tacie o ukochanym dziecku.

Pudełko wspomnień dla chłopca i dziewczynki

Spośród dostępnych na rynku firm produkujących memory box’y wyróżnia się Lubilu. Jest to polska firma, która wykonuje swoje pudełka wspomnień ręcznie, z użyciem bezpiecznych dla dzieci farb wodnych. Jest to oczywisty atut wyrobów tej firmy. Poza tym polskie pudełka wspomnień wykonane są z wyjątkową starannością, co gwarantuje ich wysoką jakość. W zależności od wyboru zestawienia kolorystycznego i poszczególnych elementów znajdujących się we wnętrzu takie pamiątki z łatwością stworzymy zarówno przepiękne pudełko wspomnień dla chłopca, jak i wyjątkowy memory box dla dziewczynki. Gdzie kupić te przepiękne, przywołujące wspomnienia pudełka? Oczywiście w naszym sklepie!

pudełko wspomnień dla dziewczynki

 

pudełko wspomnień dla chłopca

Duży i mały, w pełni spersonalizowany memory box

Wybierając memory box, możemy zdecydować się na duży lub mały format pudełka wspomnień dla dziecka:

Mniejszy memory box dostępny jest w cenie 149 zł

 https://ola4kids.pl/pl/p/Maly-personalizowany-Memory-Box-na-prezent-/13374 

natomiast za większy zapłacimy 189 zł

 https://ola4kids.pl/pl/p/Duzy-personalizowany-Memory-Box-na-prezent/13373

Po dokonaniu wyboru wielkości pudełka możliwa jest pełna jego personalizacja, dzięki czemu nasz memory box będzie wyjątkowy. Przy zamówieniu dobrać możemy rodzaj ramki – klasyczną prostą, o zaokrąglonych rogach lub ozdobną. Następnie kolor tła pudełka – tradycyjny podział to niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek. Zamawiając memory box określamy też rodzaj czcionki oraz tekst, który pojawi się w pudełku wspomnień. Najbardziej popularne jest wpisanie imienia maluszka wraz z datą jego urodzenia, ale jeśli dajemy memory box w prezencie, warto zamieścić w nim dodatkowo krótką dedykację, aby w przyszłości rodzice pamiętali, od kogo otrzymali ten upominek.

 

personalizacja pudełka wspomnień


W zależności od wielkości, nasz spersonalizowany memory box będzie zawierał także wybrany przedmiot kojarzący się z narodzinami dziecka, co nadaje mu słodki, wzruszający wygląd. W małym formacie pudełka wspomnień możemy umieścić malutkie, dziecięce skarpetki – białe lub granatowe albo balonik w tym samym wyborze kolorystycznym. Większy memory box daje możliwość wybierania spośród większej ilości dziecięcych ubranek – czapeczek, sukienki, ogrodniczków dżinsowych oraz bluz. W pudełku dla dziewczynki dostępna jest biała bluza z ozdobnymi różyczkami, natomiast w memory box dla chłopca - granatowa bluza z kołnierzykiem. Pudełka wspomnień posiadają z tyłu haczyki, dzięki którym można zawiesić je na ścianie.

[product search="memory box"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl