Produkt dnia
Little Bird Told Me Pchacz Piesek Dexter
Little Bird Told Me Pchacz Piesek Dexter
440,00 zł
szt.
Rowerek biegowy w kropki niebieski
Rowerek biegowy w kropki niebieski
249,00 zł 179,00 zł
szt.
Drewniany waflowy tort Drewniany waflowy tort
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 79,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Drewniana patera z babeczkami Drewniana patera z babeczkami
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniane lody, JaBaDaBaDo Drewniane lody, JaBaDaBaDo
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany tęczowy tort Drewniany tęczowy tort
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 79,99 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany toster niebieski Drewniany toster niebieski
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Walizka małego piekarza Walizka małego piekarza
Producent: JaBaDaBaDo
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Kreatywne zabawki dla dzieci

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko było szczęśliwe, ale też by rozwijało się w prawidłowy sposób. Dlatego też rodzice, kiedy wybierają zabawki dla swoich dzieci, zwracają uwagę nie tylko na ich atrakcyjność czy cenę, ale też na walory edukacyjne. Z pomocą przychodzą zabawki kreatywne dla dzieci, które wspomagają rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia. Pomagają dziecku zrozumieć podstawowe prawa fizyki czy matematyki. Zabawki kreatywne, są najczęściej wybierane przez rodziców – właśnie ze względu na to, że łączą w sobie to, co dla dziecka najważniejsze: naukę poprzez zabawę.

Zabawki kreatywne dla dziewczynki

Zabawki kreatywne dla dzieci, tak, jak w przypadku każdego rodzaju zabawek, można podzielić na te, które przeznaczone są dla chłopców jak i na zabawki odpowiednie dla dziewczynek. W tym drugim przypadku, mamy do wyboru naprawdę bardzo dużo ciekawych produktów, które nie tylko sprawią małej dziewczynce (jak również i tej nieco starszej) mnóstwo frajdy, ale też pozwolą na rozwijanie wyobraźni i myślenia kreatywnego. Przykładem zabawki kreatywnej dla dziewczynki może być tutaj chociażby zestaw Bajkowy Las Lisicy Alice. To, zapakowany w elegancką i funkcjonalną torebkę zestaw do zabawy w... No właśnie: herbaciarnię, kawiarnię, cukiernię... Tak naprawdę mała dziewczynka jest w stanie wymyślić cokolwiek, w co będzie bawiła się przy pomocy tego właśnie zestawu. Na tym tez polega myślenie kreatywne – by posiadając konkretne akcesoria, dziecko było w stanie samodzielnie wymyślić, do jakiego rodzaju kreatywnej zabawy je wykorzysta. 

Zabawki kreatywne dla chłopca

Jeśli zaś chodzi o zabawki kreatywne dla chłopca, to wspaniałym rozwiązaniem jest tutaj Warsztat Bricolo Center. To ten rodzaj zabawki kreatywnej dla dzieci, która pozwoli małemu chłopcu wczuć się w rolę prawdziwego mechanika. Mnogość akcesoriów takich jak plastikowe młotki, kombinerki, czy wreszcie autka, które dziecko może „na niby” naprawiać – to wszystko daje dziecku nieograniczone pole możliwości do zabawy. Zabawki kreatywne dla dzieci takie jak Warsztat Bricolo Center pozwalają na rozwijanie nie tylko umiejętność wyobraźni, ale i logicznego myślenia. Mały chłopiec, przy pomocy kart do składania pojazdów, które wchodzą w skład zestawu, jest w stanie samodzielnie taki pojazd skonstruować. Zestaw ten zawiera też pojemniki na śrubki, co jest doskonałym przykładem nauki o zachowaniu porządku w miejscu pracy. Połączenie wszystkich opisanych wyżej elementów składa się na świetną, dostarczającą rozrywki, ale też i posiadającą walory edukacyjne, zabawkę. Z pewnością każdy chłopiec będzie nią zachwycony!

Kreatywne zabawki dla dzieci wspomagają wszechstronny rozwój umiejętności każdego malucha. Rozwijają jego wyobraźnię oraz umiejętność logicznego myślenia od najmłodszych lat. Zabawki kreatywne mogą również wspierać rozwój wielu talentów u dziecka. Pomogą na przykład w ujawnieniu i rozwoju umiejętności artystycznych bądź plastycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl