Ola4Kids

Darmowa dostawa od 299 zł (nie dotyczy mebli i materaców)

Zwrot do 14 dni

Zabawki marki Juupi - dzięki nim stworzysz domowy plac zabaw dla dzieci
Zabawki marki Juupi - dzięki nim stworzysz domowy plac zabaw dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że ruch i zabawa odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Zwłaszcza, kiedy maluch baraszkuje na świeżym powietrzu w kontakcie z naturą. Niestety, tego typu zabawy nie zawsze są możliwe. Brzydka pogoda lub brak czasu rodziców często uniemożliwiają zabawę na podwórku i zmuszają dziecko do pozostawania w domu. Dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem, które zapewni maluchowi odrobinę ruchu w czterech ścianach, jest zakup odpowiednich zabawek i akcesoriów pomocnych w stworzeniu odpowiedniej przestrzeni do zabawy. Miejsca, które nie tylko zapewni odpowiednią dawkę ruchu, ale będzie także wspomagać malca w rozwijaniu jego umiejętności. Przestrzeni, która posłuży za domowy plac zabaw.

Zabawki marki Juupi - idealne miejsce dziecięcego szaleństwa

Jakie powinno być idealne miejsce do szaleństwa dla naszego dziecka i jakiego typu atrakcje powinny tam się znaleźć? Z odpowiedzią przychodzi nam firma Juupi, która oferuje zabawki pozwalające stworzyć własne miejsce do ciekawej i rozwijającej rozrywki. Wiedząc o tym, że dziecko zdobywa różne umiejętności poprzez gry i zabawy, Juupi tworzy produkty, które zachęcają maluchy do aktywności nie tylko fizycznej, ale także intelektualnej. Wszystkie produkty Juupi zostały bowiem wykonane zgodnie z nauką Montessori, która pozwala na rozwój dziecka we własnym tempie oraz naukę samodzielności poprzez wspieranie, a nie wyręczanie. Wysokiej jakości zabawki zaprojektowane zgodnie z ideologią Montessori to przedmioty wykonane z dbałością o każdy szczegół, przedstawiające świat rzeczywisty, mające na celu bawić, uczyć i rozwijać. Takie właśnie są zabawki dla dzieci firmy Juupi. Różnorodność dostępnych modeli takich jak bujaki, drabinki i zjeżdżalnie sprawią, że bez najmniejszego problemu będziemy w stanie urządzić domowy mini plac zabaw oraz stworzyć idealne środowisko sprzyjające prawidłowemu rozwojowi naszego dziecka.

Drewniany bujak Juupi

W domowej przestrzeni do zabaw nie może zabraknąć Drewnianego bujaka marki Juupi, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 6 lat. Ta uniwersalna zabawka to źródło nieograniczonych możliwości twórczej zabawy naszego dziecka. Oferowana jest w trzech różnych wariantach:

  • Drewniany bujak Juupi + zjeżdżalnia 2w1
  • Drewniany bujak Juupi dla dzieci
  • Drewniany bujak Juupi + Stolik + Zjeżdżalnia 3w1

Dodatkowe wyposażenie, takie jak drabinka czy zjeżdżalnia powodują, że bujak Juupi w jednym momencie może stać się równoważnią lub drabinką do wspinania się, w kolejnym natomiast huśtawką, zjeżdżalnią albo ścianką wspinaczkową. Wielofunkcyjność drewnianego bujaka sprawia, że zabawka pobudza kreatywność dziecka, a dołączone akcesoria pozwalają dostosować zabawkę do zmieniających się potrzeb malucha.

bujak juupi

Na dziecięcym bujaku można się bujać robiąc to na wiele różnych sposobów: siedząc przodem, na boku, na stojąco, na leżąco, można też bujać się z rodzeństwem, mamą lub ulubionym pluszakiem. Sposobów na huśtanie są setki, ale to jeszcze nie wszystko. Drewniany bujak odwrócony do góry nogami stanie się mostem, po którym maluch może się wspinać, stać na nim, a następnie zjechać w dół. Pod mostem można się schować, a gdy przykryje się go kocem, most może być namiotem lub bazą. Z kolei kładąc zabawkę na boku przekształcimy bujak w ladę sklepową, teatrzyk lub barek.


drewniany bujak marki Juupi ze zjeżdżalnią


Drewniany bujak marki Juupi to bez wątpienia zabawka, która nie tylko rozwija pomysłowość, ale pobudza także myślenie i wyobraźnię dziecka. Poza tym bujak uczy malucha podejmowania różnego rodzaju wyzwań, a te z kolei kształtują jego charakter.
Zabawka dla dzieci Juupi została wyprodukowana z wysokiej jakości drewna brzozowego i pomalowana satynową, białą farbą przyjazną dla środowiska i bezpieczną dla naszego maluszka.

Drewniana drabinka Juupi

Nieodzownym elementem każdego placu zabaw jest drabinka, która pobudza brzdąca do aktywności. Drabinka Juupi to doskonała zabawka rekomendowana dla dziecka od pierwszego roku życia do 6 lat, wspomagająca nie tylko rozwój motoryczny dziecka, ale także poprawiająca sprawność maluszka. Regularne ćwiczenia na drabince wpływają na rozwój różnych grup mięśni oraz poprawę elastyczność kręgosłupa i stawów dziecka. Drewniana drabinka nie zajmuje dużo miejsca, a opcja szybkiego składania i rozkładania sprawia, że znajdzie się dla niej miejsce nawet w malutkim pokoju dziecięcym. Dodatkową zaletą jest niewielka waga drabinki. Lekka i nieduża konstrukcja zabawki sprawia, że bez wielkiego wysiłku możemy przenieś ją na zewnątrz, kiedy zajdzie taka potrzeba. Zabawka została wykonana z dobrej jakości drewna brzozowego z dbałością o każdy najmniejszy detal.


drewniana drabina juupi

 

drabinka juupi ze zjeżdżalnią

Stolik - łódka marki Juupi

Przewagą domowego placu zabaw jest stolik, którego przeważnie nie ma na tradycyjnych placach zabaw. Ten funkcjonalny mebel to doskonałe miejsce zarówno do spożywania posiłków, ale także rysowania, czytania książek, odrabiania lekcji oraz wielu innych równie ciekawych zajęć. Firma Juupi zadbała o to, aby w jej ofercie znalazł się drewniany stolik- łódka, który przeznaczony jest dla dzieci od pierwszego roku życia do 6 lat.

stolik łódka juupi

 

drewniany stolik łódka juupi

Ten uniwersalny mebel posiada dwie funkcje: oprócz oczywistego przeznaczenia jakim jest stół, po przewróceniu go do góry dnem staje się łodzią, na której maluszek może się bujać. Ten rodzaj huśtawki to jedna z ulubionych zabawek maluchów, dlatego nie powinno zabraknąć jej w domowym miejscu dziecięcego szaleństwa. Drewniany stolik-łódka to przede wszystkim solidna konstrukcja, ale także wygodne siedzisko oraz uchwyty umieszczone w odpowiedniej odległości dogodnej dla dziecka. Całość sprawia, że mebel zapewnia nie tylko bezpieczną, ale także wspaniałą zabawę.

[product search="juupi"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl