Tapeta do pokoju dla dziecka Stripes blue salmon yellow
Wystaw opinię o produkcie
Tapeta „Stripes – blue salmon yellow” to pastelowy wzór w pionowe pasy w odcieniach niebieskiego, łososia i żółci — świeża, wesoła propozycja do pokoju dziecka.
Więcej tapet do pokoju dziecięcego znajdziesz na www.ola4kids.pl
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym.
Wymieniaj punkty na nagrody w zakładce Produkty w programie lojalnościowym.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Jak policzyć ilość tapety?
Zmierz szerokość oraz wysokość ściany. Do otrzymanych wartości dodaj po 5 cm zapasu.
Na przykład: 425 cm x 254 cm = 10,80 m2 = zaokrąglamy w górę, tj. 11 m2.
Skorzystaj z naszego kalkulatora. Uzupełnij powyższe pola, a wartość podaną jako wynik wpisz w polu "ilość".
Majówkowa promocja! Hulajnogi i rowerki taniej z kodem MAJOWKA26
Dodatkowy rabat w wysokości 5% na wszystkie produkty z kodem RODZINA
Kod produktu: 9D35-34870_20250730123845
Cechy produktu
Tapety
- Motyw Geometryczny
- Kolorystyka Odcienie beżu i brązu
Opis
Tapeta „Stripes – blue salmon yellow” – rytm i delikatna energia dla dziecięcego wnętrza
Tapeta „Stripes – blue salmon yellow” to nowoczesna propozycja konfekcjonowana w paski (bryty) o delikatnych pastelowych tonach: miękki niebieski, spokojny łosoś oraz jasna żółć. Każdy pas ma szerokość 50 cm i wysokość 280 cm, a jednolity wygląd każdego brytu gwarantuje estetyczny montaż od sufitu — minimalna ilość nadmiarów materiału.
Zalety tapety
-
Pastelowy zestaw barw: niebieski, łososiowy i żółty to połączenie delikatne, ale energetyczne — idealne do harmonijnego wnętrza
-
Porządkujący rytm pionowych pasów nadaje przestrzeni strukturę i pozytywny charakter
-
Szerokość pasów 50 cm umożliwia łatwe dopasowanie do ściany bez dokładnych pomiarów
-
Materiał flizelinowy o gramaturze ok. 195 g/m², matowe wykończenie, łatwe w montażu i odporne na odkształcenia — tapeta jest trwała i bezpieczna, certyfikowana i przyjazna dla dzieci (brak PVC)
Warianty materiału i wzoru
Tapeta dostępna w wersji flizelinowej, w paskach (brytach) o standardowym wymiarze: 50 cm szerokości i 280 cm wysokości — zamawiasz tyle pasków, ile potrzebujesz do pokrycia ściany. Wzór jest powtarzalny, co pozwala uniknąć widocznych łączeń.
Zastosowania wnętrzowe
-
Pokój dziecięcy — tapeta wprowadza spokój i przytulność, doskonale nadaje się do przestrzeni nauki, zabawy i relaksu
-
Styl skandynawski, boho lub klasyczny — pasy harmonizują z meblami w jasnym drewnie, bieli i pastelach
-
Akcent ścienny — idealna jako marmurowy efekt na jednej ścianie, dopełnienie innych wzorów Dekornik
Zobacz więcej tapet Dekornik
Poznaj inne wyjątkowe wzory i kolekcje do dziecięcego pokoju:
www.ola4kids.pl – Tapety Dekornik
Cena dotyczy 1 paska tapety.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
